Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Melanie Griffith (62) se odhalila: Stejně dokonalou postavu ale mají i jiné ženy

Melanie Griffith a Goldie Hawn
Melanie Griffith a Goldie Hawn
Zdroj: Profimedia
Melanie Griffith a Goldie Hawn

Melanie Griffith na sebe na sociálních sítích strhla velkou pozornost, když se vyfotila jen ve spodním prádle a po šedesátce ukázala postavu, za kterou se rozhodně nemusí stydět.

Kris Jenner

Jen těžko by mohla být matka slavného klanu v pozadí. Třiašedesátiletá Kris Jenner vypadá fantasticky a svůj věk nepopírá jen vzhledem, ale i výrazně mladším přítelem. Dravá podnikatelka, která umí vytěžit téměř ze všeho včetně nedávné manželovy změny pohlaví, nepropadla silikonovým výplním jako její dcery a udržuje si normální křivky. Pracuje na nich několikrát týdně při hodinách pilates.

Demi Moore

Demi Moore si udržovala štíhlou postavu celý život. A většinou za to mohli muži. Hollywoodský svalovec Bruce Willis i o několik let mladší hezoun Ashton Kutcher ji hnali dopředu. Po rozchodu, kdy ji opustil pro ukrajinskou herečku Milu Kunis, ale vyhubla na kost a nebyl na ni hezký pohled. Díky józe se naštěstí dostala velice rychle do formy. Na fotkách se svými třemi dcerami, které má z prvního manželství, jí ani jedna z nich nemůže konkurovat.

Goldie Hawn

Věčně vysmátá herečka je viděna v ulicích Hollywoodu poměrně často. Většinou má na sobě sportovní úbor, běží nebo jede na kole. Sport je její závislost a na jejím těle je to i v 74 letech znát. Partner Kurt Russell, se kterým je už 36 let, to jistě ocení. A za dobré geny je jí vděčná i dcera Kate Hudson, která se krátce po třetím porodu pyšnila štíhlou postavou.

Julianne Moore

O tom, jak fantasticky vypadá oscarová herečka Julianne Moore těsně před šedesátkou, jsme se mohli přesvědčit během letošnho filmového festivalu v Karlových Varech. I když se na ni snesla kritika za nelichotivou reklamní kampaň na spodní prádlo, kde byla její tvář i postava nepřirozeně vyretušovaná, figuru má výstavní. Může za to dlouholetá záliba v běhu. Když natáhne tepláky, volnou mikinu a vyrazí do newyorských ulic bez make-upu, jen málokdo by v ní hledal kočku z červeného koberce.

Carole Middleton

Britská podnikatelka a babička královských špuntů na svých 64 let rozhodně nevypadá. Díky sňatkům svých dcer, kdy se Kate provdala za prince Williama a Pippa za bohatého finančníka, cítí povinnost být stále jako ze škatulky. Jako většina dam jejího věku se udržuje pomocí pilates a pravidelným plaváním. Vše korunuje skvělým sestřihem a elegantním vkusem. Její dcery štíhlou postavu a zálibu ve sportu podědily a jdou v matčiných šlépějích.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky