Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Světové hvězdy v Česku: Na kole potkáte Orlanda Blooma s Katy Perry a další

Orlando Bloom a Katy Perry
Orlando Bloom a Katy Perry
Zdroj: Profimedia
Orlando Bloom a Katy Perry

Česká republika je stále oblíbenějším místem pro natáčení zahraničních snímků, a tak u nás můžeme potkat hvězdy světového formátu. Kdo se aktuálně potuluje po Praze a jaké celebrity můžete spatřit na vlastní oči?

Praha je poslední rok v obležení světových celebrit. Levné podmínky pro natáčení jsou lákavé pro filmaře z celého světa, a proto u nás stále častěji vznikají hollywoodské projekty.

V červenci se zde například začala natáčet i část nejdražšího projektu Netflixu, filmu The Gray Man. V thrilleru z prostředí CIA hrají hlavní role Ryan Gosling a Chris Evans a s těmito dvěma fešáky mají v těchto dnech české fanynky možnost se seznámit.

Podle dostupných informací má být akční trhák snímkem s dosud největším rozpočtem americké streamovací společnosti. Jeho rozpočet se pohybuje okolo 200 milionů amerických dolarů.

Adam Sandler se ochotně fotil s fanoušky, Cara Delevingne se fotila na Vltavě

Nedávno Prahu navštívil Adam Sandler. Americká celebrita je známá například z filmu 50krát a stále poprvé, Zohan, Vražda na jachtě, Dovolená za trest a mnoha dalších.

Stejně jako ostatní herci i Sandler do Prahy dorazil pracovně. V Praze natáčel film Kosmonaut z Čech podle stejnojmenné knihy českého spisovatele Jaroslava Kalfaře. Herec navíc filmové fanoušky příjemně překvapil svým vystupováním, ochotně se s každým fotil a rozdával úsměvy na všechny strany. 

Kvůli seriálu Carnival Row se do Prahy od roku 2017 vrací také Cara Delevingne. Ta má na svém Instagramu fotku ze šlapadel na Vltavě.

Orlando Bloom s Katy Perry jsou v Česku jako doma

Kdo už se u nás takřka zabydlel, je Orlando Bloom se svou partnerkou, zpěvačkou Katy Perry, a jejich dcerou Daisy Dove Bloom. Herec v Česku natáčí stejně jako Delevingne už druhou řadu seriálu Carnival Row z produkce Amazonu a prožil zde v kuse už téměř dva roky života.

Není divu, že už se zde Bloom cítí jako doma, a dokonce s celou rodinou vyráží na cyklistické výlety po republice.

Může se tedy klidně stát, že až vyrazíte na kola do přírody, potkáte Orlanda Blooma s ženou a dcerou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky