Taťána Dyková, za svobodna Vilhelmová, nikdy nebyla majitelkou hustých vlasů. Přesto ale díky vhodně zvolenému typu účesu vždy působila upraveným dojmem.

Herečka na společenské akce pomocí lehkého tupírování často vytvoří krátce střiženým kadeřím objem a ať už je načeše dozadu, nebo si vytvoří lehkou patku, vždy je ozdobou každého večírku.

Kratší sestřih si udržuje i Helena Vondráčková. Zpěvačka má už dlouhé roky delší mikádo a k tomu patku, která celému účesu dodává svěží vzhled.

Husté vlasy je lepší zbytečně nestříhat

Simona Krainová se netají svou zálibou v boji proti stárnutí různými estetickými zákroky a ani vlasy modelky nejsou dílem přírody.

Dvojnásobná maminka dlouhé roky chodí na prodlužování a díky tomu má vysněnou délku i hustotu účesu. Pokud také toužíte mít dlouhé vlasy, nastavení kadeří pomocí keratinu může být záchrana i pro vás.

Simona Stašová nepatří zrovna mezi ženy, které by se změnou vzhledu pomocí barev a střihu vlasů experimentovala a dlouhé roky je věrná své zrzavé, ve které vypadá skvěle. Lokny herečce krásně rámují obličej a ubírají jí roky. Pro majitelky přírodně hustých vlasů je určitě vhodnější nechat vlasy narůst, kratší střihy totiž nebudou držet tvar a zbytečně budete trávit čas jejich úpravou.

Související články