Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězdný babyboom! Které ze slavných tváří se letos stanou maminkami?

Nikol Štíbrová, Ornella Koktová, Zorka Hejdová
Nikol Štíbrová, Ornella Koktová, Zorka Hejdová
Zdroj: Profimedia.cz
Nikol Štíbrová, Ornella Koktová, Zorka Hejdová

Veřejnost svým těhotenstvím šokovala především Martina Pártlová, která si své soukromí střeží tak dobře, že o tom, kdo je tatínkem, nikdo neměl dlouho ani tušení. Není ale zdaleka jedinou hvězdou, která letos na svět přivede potomka.

Zpěvačka Martina Pártlová zřejmě nemohla narazit na toho pravého. Povedlo se jí to až v pozdějším věku, takže se maminkou stane až v jedenačtyřiceti letech. „Bude mít toho nejlepšího tátu na světě a mamka se bude taky snažit, přísahám,“ napsala Pártlová na Instagram.

Nikol Štíbrová oznámila těhotenství o něco dříve. Po chvíli přestala tajit i pohlaví miminka. „Takovej ten den, kdy se dozvíte, že budete mít doma chlapy tři,“ napsala ke snímku, kde odtajnila, že čeká syna.

Velkým bříškem se může pyšnit i moderátorka Zorka Hejdová. „Máme jedno malé/velké tajemství... i když... měli jsme… čekáme miminko,“ zveřejnila u fotografie na Instagramu, kde jí bříško hladí manžel Míra Hejda. Sama přiznala, že třicítka pro ni byla milníkem, a nastal tak ten správný čas stát se matkou.

Maminkou se stane také Monika Leová. „Už vím, co mi bude na těhotenství chybět (prsa to nejsou) – že nemusím při focení zatahovat břicho,“ vtipkuje modelka na sociální síti.

Sotva Ornella porodila syna Svena, už zase otěhotněla. Josef Kokta bude mít na stará kolena čtyři děti. Celkem třetí čeká s Ornellou.

„Relaxovala bych, ale práce mě baví. Třetí těhotenství je pro mě rozhodně to nejtěžší, a to tedy hlavně fyzicky. Kdo tedy může, fakt neodkládejte těhotenství a děti. Tohle prožívat po 30 nebo ještě později, byla bych asi už jen na součástky. Jestli máme jméno nebo víme pohlaví? Nevím ani jedno z toho,“ informuje veřejnost Ornella.

Další maminkou na seznamu je Veronika Kašáková. „Moje srdce pod srdcem, druhé po mém boku,“ zveřejnila modelka u snímku s partnerem a rostoucím bříškem.

Těhotná je i modelka Karolína Kurková nebo moderátorka Emma Smetana. Ta čeká dítě s partnerem Jordanem Hajem. Z miminka, které zanedlouho Smetana porodí, rozhodně nemají strach. Už jsou totiž zkušenými rodiči, kteří spolu vychovávají dceru Lennon.

Za Smetanou rozhodně nezaostává ani kolegyně z branže. Brzy porodí také moderátorka Katka Říhová.
„Začíná to všechno dost bolet, co vám budu povídat. Aby taky ne. Podle mých matematických výpočtů s sebou tahám navíc už tak 10 dvoulitrovek Coca-Coly,“ dělá si na Instagramu legraci Říhová.

„Ty kosti na to snad nejsou zvyklý nebo co. Nejhorší je sedět a pak vstát a snažit se jít! Taky se už půl roku dusím těhotenskou rýmou a nevím, kdo mi to nakukal, ale zářivá pleť taky vypadá jinak. A nesmíme zapomenout na ty roztomilý buřtíky, co teď používám místo kotníků,“ dodala se smíchem moderátorka.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky