Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rakovina se nevyhýbá ani celebritám: Tyto už bohužel nejsou mezi námi

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Anička Slováčková se v současné chvíli pere s rakovinou. Lékaři jí našli zhoubný nádor, takže musí podstupovat chemoterapie, po kterých jí začaly vypadávat vlasy, a tak si jako mnoho jiných před ní oholila hlavu. V minulosti se zákeřnou nemocí bojovalo mnoho celebrit a některé bitvu prohrály.

Jiří Pomeje

Herec a dabér Jiří Pomeje bojoval s rakovinou dva roky. Zkoušel snad všechno. Držel hladovku, podstoupil chemoterapie a nakonec si po operaci hrtanu nechal dál slavíka. Během léčby se pochopitelně nesmí pít, ale to Pomeje nedodržoval a v kombinaci s chatrným zdravím rakovině podlehl.

Zuzana Dřízhalová

Herečku Zuzanu Dřízhalovou si diváci mohou pamatovat především ze seriálu Velmi křehké vztahy. Rakovina lymfatických uzlin se jí za život několikrát vrátila a v roce 2011 jí podlehla. Vlastní děti mít nemohla, tak s manželem adoptovali syna Jeníčka, který má teď už jenom tatínka.

Rostislav Čtvrtík

Jméno Rostislav Čtvrtlík známe především ve spojitosti s Chandlerem z Přátel, kterého daboval. S nádorem na mozku bojoval dvanáct let, a když už si myslel, že má vyhráno, nemoc se vrátila. Když tušil, že brzy nastane konec, odešel od rodiny, aby ho neviděla umírat.

Helena Růžičková

Herečka známá z trilogie Slunce, seno kvůli chemoterapiím velmi zhubla. Helena Růžičková byla korpulentní dámou a rakovina jí vzala neuvěřitelných 120 kilo. Snažila se být stále pozitivní a o svých útrapách vydala knihu Deník mezi životem a smrtí – můj boj s rakovinou.

Lucie Eckertová

Instagramerka a cvičitelka Lucie Eckertová sváděla bitvu s rakovinou čtyři roky a věřila, že ji svojí pozitivní energií porazí. Nestalo se tak, i když se na její drahou léčbu složilo tisíce fanoušků, které měla na sociální síti. Zemřela v poklidu a v rodinném kruhu.

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na Mistra Karla Gotta, který rakovině podlehl 1. října letošního roku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky