Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Celebrity doporučují: Dieta v krabičce

Celebrity doporučují: Dieta v krabičce
Celebrity doporučují: Dieta v krabičce
Zdroj: Reklamní sdělení

Dne 30. 1. 2012 se v Hotelu Metropol uskutečnila tisková konference o převratné krabičkové dietě. Přinášíme vám postřehy celebrit, které tuto dietu již vyzkoušely! (Reklamní sdělení)

Při této akci se sešly tři krásné ženy - Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, herečka Patricie Solaříková a zpěvačka Marta Jandová, které prozradily, jaké výhody jim Dieta v krabičce přináší a jaké s ní mají zkušenosti!

Marta Jandová například prozradila své nejoblíbenější jídlo z krabičky: "Tak například já miluju z celé krabičkové diety nejvíc rizoto. Toho bych někdy snědla i několik krabiček za sebou, ale to už bych porušila zásady této diety. Tak si ho tu aspoň sbalím do zásoby. A dneska večer ani nebudu muset sobě a svému příteli vařit," řekla se smíchem Marta a hodila si do tašky několik hned několik těchto krabiček.

Celebrity doporučují: Dieta v krabičce Celebrity doporučují: Dieta v krabičce Zdroj: Reklamní sdělení

To herečka Patricie Solaříková, která je médii již delší dobu propírána kvůli své buclatější postavě, prozradila, že jí nejvíce problémů přináší chuť na sladké. "Já mám problém s nekontrolovatelnými stavy chuti na čokoládu. Ale to mi teď v poslední době určitě vynahrazují krabičky, které obsahují panacotu s hruškou – neztloustnu po tom ani deko a zbavím se úplně pohodlně chuti na sladké. Krabičkovou dietu držím ale teprve od třetího ledna, protože o Vánocích jsem se ještě oficiálně přejídala cukrovím," prozradila na sebe mladá sympaťačka.

Modelka a Česká Miss 2011 Jitka Nováčková zase upřednostňuje Dietu v krabičce proto, že jí po ní zmizely tvářičky, které měla přece jenom trochu naducanější, než si přála. "Já jsem u sebe pozorovala úbytek váhy hlavně na obličeji, protože se jinak nemůžu zvážit. Doma sice váhu mám, ale jelikož nemám chlapa, tak mi do té váhy chybí baterky. Takže se prostě nevážím a jenom pozoruju ten super výsledek," zvesela prohodila modelka.

Celebrity doporučují: Dieta v krabičce Celebrity doporučují: Dieta v krabičce Zdroj: Reklamní sdělení

Výhody krabičkové diety:

  • Krabičková dieta se výborně hodí pro jedince, kteří nejsou moc fyzicky aktivní a mají sedavé zaměstnání.
  • Nemusí se o nic starat a každý den je jim přivezena na místo dodání taška s celodenní stravou, která obsahuje pět chutných a zdravých jídel.
  • Perfektně vyvážený jídelníček sestavil výživový specialista, který se postaral nejen o to, aby klientům chutnalo, ale aby byli s tímto pokrmem lehčí a zdravější.
  • Úbytek váhy po měsíční kúře krabičkové diety se běžně pohybuje mezi 5-7 kg, což ostatně dokazují i spokojené tváře našich celebrit!

Podívejte se na www.dietavkrabicce.cz a přesvědčte se o výhodách Diety v krabičce sami!
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU