1. Monika Marešová

Leoš Mareš po prvním nevydařeném manželství řekl v roce 2018 své ano u oltáře módní stylistce Monice Koblížkové. Moderátor má z předchozího vztahu dva syny, se svou druhou manželkou ale zatím rodinu ani po letech vztahu nezaložili.

Fanoušci páru často spekulují, zda Monika Marešová náhodou nemá problém otěhotnět. Kráska oslavila letos v březnu čtyřicáté narozeniny, miminko ale zatím nepřichází.

2. Daniela Písařovicová

Moderátorce Daniele Písařovicové bude letos v prosinci 43 let, přesto se naděje na mateřství zatím nevzdává. Pro založení rodiny jí prý chybí hlavně vhodný partner.

„Vůbec nic nevzdávám, protože si život bez lásky a dětí neumím představit. Život rozdává různé karty a není automatické, že máte partnera. Není to houska na krámě, kterou si koupíte. Dlouhou dobu jsem to brala tak, že jsem divná, protože jsem s tím nebyla srovnaná. Láska se nedá vybojovat ani vyvzdorovat,“ vysvětlila moderátorka v rozhlasovém pořadu Blízká setkání.

3. Olga Lounová

Olga Lounová se naplno věnuje své rozjeté kariéře, o něco méně se jí ale daří v osobním životě. Zpěvačka stále nemůže najít toho pravého a poslední roky veřejně vystupuje jako single.

Mateřství se ale čtyřicetiletá hvězda nevzdává a před třemi lety si nechala pro jistotu zamrazit vajíčka. „Přece jenom stárnu, a tak jsem se pojistila. Kdyby to nešlo přirozenou cestou, vím kam sáhnout,“ prozradila Blesku.

4. Hana Vagnerová

Velice oblíbená herečka Hana Vagnerová oslaví čtyřicítku za dva roky, svého pana Božského ale také zatím nepoznala. Sexy hvězda nedávno změnila image, ze zrzavé barvy vlasů přešla po letech na blond, a o nápadníky rozhodně nemá nouzi.

„Mám ráda děti, ale vlastního potomka je potřeba mít s tím pravým mužem. Nebudu nic prozrazovat. Prostě si myslím, že když budu mít toho správného chlapa, tak si dovedu představit, že bych dítě měla klidně hned,“ řekla Vagnerová nedávno webu Blesk.

5. Petra Bučková

Herečka Petra Bučková, která se proslavila hlavně jako Naďa z Ordinace v růžové zahradě, na rozdíl od svých kolegyň děti vůbec neplánuje.

„Mě nikdy nenapadlo, že bych měla mít děti, je nesmysl se do něčeho nutit. Je mi takhle dobře a myslím si, že lidí je na světě hodně. Děti by měly mít rodiče, kteří jim dají dobrou výchovu. Když na školách hrajeme o klukovi, který nemá tátu nebo se jeho rodiče hádají a on se při tom schovává pod peřinou, aby to neslyšel, 80 % dětí v hledišti tomu rozumí, protože to samy zažívají. Tak to prostě je,“ prozradila před časem Blesku.