Obdivovanou francouzskou herečku Catherine Deneuve by zřejmě ani ve snu nenapadlo, do čeho se zaplete její milovaný vnouček Igor Vadim. Ten byl totiž v červenci letošního roku zatčen kvůli spolupráci s italskou mafií, v rámci které vyráběl falešné bankovky v hodnotě 50 eur.

Nyní čelí možnosti vydání italským úřadům a možnému soudu a následnému vězení. Organizovaná skupina dohromady padělala bankovky v celkové hodnotě 9 milionů eur. Je jedním ze tří účastněných, kteří byli vzati do vazby. Informoval o tom web Daily Mail.

Začátek vyšetřování

Podle informací začalo rozsáhlé vyšetřování v říjnu roku 2017, když se v okolí Města Neapol začalo objevovat velké množství padělaných bankovek. Ty byly navíc dle zdroje velmi dobré kvality a byly těžko rozpoznatelné od pravých bankovek. Jediné, co na nich chybělo, byl vodoznak. Přesto vzhledově a na omak působily velmi věrohodně.

Igor Vadim je vnukem jedné z nejslavnějších francouzských hereček Catherine Deneuve, která hrála ve filmech jako Poslední metro, Slečinky z Rochefortu nebo Ztracená duše. Jeho otec, Christian Vadim, je rovněž velmi známým a úspěšným hercem. Igor tak vyrůstal v té nejlepší společnosti. Byl odmalička obklopen luxusem a rodina se mu snažila dát vše, po čem toužil.