Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Herečka Catherine Deneuve má velké starosti. Její vnuk je obviněn ze zločinu

Deneuve
Deneuve
Zdroj: Profimedia
Deneuve

Francouzským šoubyznysem otřásla zpráva o obvinění Igora Vadima, vnuka slavné herečky Catherine Deneuve, kvůli údajné spolupráci s italskou mafií. Měl se totiž podílet na výrobě falešných bankovek.

Obdivovanou francouzskou herečku Catherine Deneuve by zřejmě ani ve snu nenapadlo, do čeho se zaplete její milovaný vnouček Igor Vadim. Ten byl totiž v červenci letošního roku zatčen kvůli spolupráci s italskou mafií, v rámci které vyráběl falešné bankovky v hodnotě 50 eur. 

Nyní čelí možnosti vydání italským úřadům a možnému soudu a následnému vězení. Organizovaná skupina dohromady padělala bankovky v celkové hodnotě 9 milionů eur. Je jedním ze tří účastněných, kteří byli vzati do vazby. Informoval o tom web Daily Mail.

Začátek vyšetřování

Podle informací začalo rozsáhlé vyšetřování v říjnu roku 2017, když se v okolí Města Neapol začalo objevovat velké množství padělaných bankovek. Ty byly navíc dle zdroje velmi dobré kvality a byly těžko rozpoznatelné od pravých bankovek. Jediné, co na nich chybělo, byl vodoznak. Přesto vzhledově a na omak působily velmi věrohodně. 

Igor Vadim je vnukem jedné z nejslavnějších francouzských hereček Catherine Deneuve, která hrála ve filmech jako Poslední metro, Slečinky z Rochefortu nebo Ztracená duše. Jeho otec, Christian Vadim, je rovněž velmi známým a úspěšným hercem. Igor tak vyrůstal v té nejlepší společnosti. Byl odmalička obklopen luxusem a rodina se mu snažila dát vše, po čem toužil. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky