Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Divoká princezna Lea: Svedla Mercuryho a Bowieho. Biografie odkrývá nová fakta

Fisher, Bowie, Mercury
Fisher, Bowie, Mercury
Zdroj: Profimedia
Fisher, Bowie, Mercury

Princezna Lea z Hvězdných válek se nezdá, ale dokázala svést ty největší fešáky své doby. Pro pánské pokolení byla tak atraktivní, že jí neodolal ani Freddie Mercury. To ale herečku Carrie Fisher nezajímalo. V nové biografii se ukazuje, že si zkrátka vždycky vzala, co chtěla.

Šokující fakta přináší knížka s názvem Carrie Fisher a Debbie Reynolds: Princess Lea a unsinkable Tammy in Hell. Autoři Darwin Porter a Danforth Prince v díle píší, že představitelka princezny Leiy si uměla pořádně užívat.

Poměr měla údajně se samotným Freddiem Mercurym, který byl někdy označován coby bisexuál. Seznámila se s ním na večírku Micka Jaggera z The Rolling Stones. Poměrně bizarní je, že na stejné party byla přítomna i její matka Debbie Reynolds.

„Mercury měl kolem sebe spoustu mladíků i starších mužů. Občas ale svedl ženu. Měl dlouhodobý vztah také s Mary Austin. Carrie údajně nechtěla být součástí jeho mnoha afér,“ píše se v knize. „Lidi jako já potřebují něco extra,“ řekl jí tehdy.

Neodolal jí ani Freddie

Vášnivý vztah Carrie a Freddieho měl krátkého trvání v roce 1973. Herečce bylo pouhých sedmnáct let, bylo to tedy čtyři roky před uvedením Hvězdných válek. Poté se z ní stala opravdová megastar. Než se tak stalo, pořádně řádila.

Jednou se probudila po večírku nahá vedle Davida Bowieho. Ten večer si však vzala tolik drog, že vůbec nevěděla, zda s ním něco měla. „Myslím, že jsme měli sex nebo se mi to zdálo?“ dělala si legraci Fisher, která si po večírcích zjevně nebyla jistá spoustou věcí.

Mercuryho navzdory jeho orientaci hodně přitahovala, jinak se nedá vysvětlit, proč do ní nevybíravě rýpnul. Mezi jeho písně patří i Bicycle Race, kde se zpívá „nemám rád Hvězdné války,“ takže je otázkou, jak jejich přísně tajný poměr skončil. Smírem asi ne.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU