Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Cannes 2018: Tyto róby daly svým majitelkám zabrat

Zdroj: Profimedia
18+
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Slavný filmový festival v Cannes je v plném proudu. Jde o každoroční svátek pro milovníky kinematografie a pro fanoušky hvězd a lesku. I letos se zde sešlo tolik zajímavých rób! My jsme pro vás připravily galerii takových, které dámám, jež je oblékly, způsobily mnoho perných chvilek. A pokud ne jim, tak organizátorům určitě.

Festival v Cannes se na Azurovém pobřeží koná každoročně v květnu. Festival byl založen z iniciativy Jeana Zaye - tehdejšího francouzského ministra pro výtvarné umění. První ročník Mezinárodního filmového festivalu byl původně plánován na září roku 1939, bohužel do toho vstoupila válka a tak byl festival zahájen až 20. září 1946. Od roku 1952 je festival v Cannes každoročním setkáním světa kinematografie a výstup po schodech festivalového paláce se stal opravdovým symbolem.

Dnes si celebrity kladou za cíl se alespoň jednou v životě projít po onom pověstném červeném schodišti. Dámy tomu samozřejmě podřizují i výběr rób. Ideální jsou takové, které jsou doplněné několikametrovou vlečkou, která perfektně vynikne právě na schodech. Ne každá slavná kráska ale zvládne složitou róbu náležitě odprezentovat, tudíž není o trapasy nouze ani v Cannes. Podívejte se do galerie, to musíte vidět!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU