Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Calista Flockhartová: Nejsem jako Ally

Zdroj:

"Manželství pro mě není vůbec důležité, ke štěstí ho nepotřebuju," tvrdila až do letoška nejhubenější hollywoodská herečka Calista Flockhartová (45). Jenže pak otočila.

Představitelka potrhlé právničky Ally McBealové změnila po osmileté známosti s hollywoodským veteránem Harrisonem Fordem (68) názor. Dvojice se nejprve zasnoubila a poté počátkem léta uspořádala veselku. Pro obřad si vybrala město Santa Fe ve státě Nové Mexiko, kde Harrison nyní natáčí nový sci-fi western Cowboys and Aliens. Zatímco on vstoupil do manželství již potřetí, pro Calistu šlo o premiéru.

"Všechno je jednou poprvé," usmívá se dnes spokojená novomanželka. Se svou drahou polovičkou ji ovšem pojí nejen láska, nýbrž i peníze. Slavná herecká dvojice se totiž stala druhým nejvíce vydělávajícím párem v Hollywoodu (prvenstvím se může pochlubit Beyoncé a Jay-Z).

Na jejich kontě přibylo za poslední rok 69 milionů dolarů, nutno však podotknout, že hlavní podíl na této sumě má Fordův výdělek za film Indiana Jones a Království křišťálové lebky.

Vždyť se k sobě nehodí!

Prý to byla láska na první pohled. Harrison a Calista se poznali v roce 2002 na předávání Zlatých glóbů. Narazili na sebe na následné párty, na níž ho nechtěně polila vínem. Zmateně se omlouvala a on se zamiloval do její bezbrannosti.

Tak se zrodila velká lovestory. Tomuto vztahu přitom nedával téměř nikdo šanci. Tak nesourodý pár! Harrison patřil v tu dobu k nejobletovanějším mužům v Hollywoodu, dokonce byl i v tomto pokročilém věku prohlášen časopisem People za eroticky nejpřitažlivějšího muže planety. Stárnoucí milovník opustil nakonec kvůli superštíhlé herečce své vlastní děti a začal se starat o malého Liama, jehož Calista adoptovala.

Ale rovněž o 23 let mladší Calista, která je na svou štíhlou tajli náležitě pyšná, musí bojovat s projevy stárnutí. Již podruhé podstoupila kompletní omlazovací kúru na klinice plastické chirurgie v Los Angeles, vějířky vrásek kolem očí i na čele zlikvidovaly injekce botoxu. Koneckonců nechala se inspirovat svým manželem, jenž má s obdobnými zásahy letité zkušenosti.

Tak trochu Audrey Hepburnová

Calista Flockhartová je původem divadelní herečka, nesmrtelnou slávu jí ovšem zajistil až seriál o neurotické bostonské právničce Ally McBealové. Na amerických obrazovkách se poprvé objevil před 13 lety, každý týden ho sledovalo bezmála 20 milionů diváků a velké obliby se dočkal také u nás. Začínající televizní hvězdě vynášel každý díl 40 000 dolarů.

Producent seriálu David E. Kelly vzpomíná, jak ho kdysi "jakási Flockhartová" na konkurzu okouzlila: "Jen co vstoupila, bylo mi jasné, že je to ten typ herečky, jaký hledám. Vypadá jako dítě, ale je zralá, působí velmi žensky a přesvědčivě. Navíc má v sobě půvab a humor Audrey Hepburnové."

Calista se však dušuje, že nemá a nikdy neměla s praštěnou právničkou nic společného. "Lidé si myslí, že jsem emocionálně nezralá a přecitlivělá jako ona, takže při setkání se mnou musejí být zklamaní," myslí si herečka, která je ve skutečnosti velmi ambiciózní a nezávislá. Již od září bychom ji měli vídat i na našich obrazovkách v novém komediálním seriálu Bratři a sestry. Podobně jako Ally McBealová získal řadu ocenění včetně prestižní Emmy a čtyř nominací na Zlatý glóbus.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Vojtěch Dyk: Nemám rád své fotky

Je mu 24 let, ještě nedostudoval DAMU, a přesto má angažmá v pražském Národním divadle, zpívá s úspěšnou kapelou a kolegové herci i muzikanti o něm…

Akční letáky