Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bydlení tajemné Leny Headey alias Cersei ze seriálu Hry o trůny je nečekaně boho

Podívejte se, JAK BYDLÍ ZVRÁCENÁ KRÁLOVNA Cersei z Hry o trůny
Podívejte se, JAK BYDLÍ ZVRÁCENÁ KRÁLOVNA Cersei z Hry o trůny
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Pokud chcete bydlet ve slunné Kalifornii, máte nějaký ten milión dolarů na kontě a učaroval vám seriál Hry o trůny, zbystřete! Můžete se stát sousedy herečky Leny Headey, kterou proslavila role královny Cersei Lannister v dnes již kultovním seriálu, který téměř nikoho nenechal chladným.

Lena Headey v domě z roku 1951 s pěti ložnicemi a 4 koupelnami nebydlí dlouho. Herečka se netají tím, že trpí úzkostmi a depresemi a zřejmě dům na vyhlášeném místě jejímu psychickému zdraví neprospívá, a tak prý přemýšlí, že se přesune někam do ústraní, kde nebude tak na očích svým fanouškům.

Cersei Cersei Zdroj: profimedia

Tlak na představitele hlavních rolí jednoho z nejledovanějších seriálů současnosti je ohromný. Však také představitel Jona Snowa Kit Harington (32) skončil v léčebně: svádí boj se stresem i alkoholem. Kit prý velice špatně snáší pozornost, kterou díky seriálu Hry o trůny získal.

Lena Headey Lena Headey Zdroj: profimedia

Lena Kathren Headey je anglická herečka známá svou rolí Sarah Connor v televizním seriálu Terminátor: Příběh Sáry Connorové nebo královnou Gorgo v 300: Bitva u Thermopyl či ve filmu The Red baron. Ovšem nejznámější její rolí je postava tak trochu zvrácené královny Cersei Lannister v seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zajímavostí je, že její první rolí byla role ve filmu Vodní země z roku 1992, kterou dostala po zhlédnutí výstavy, kde upoutala pozornost castingového agenta. V této době ji bylo 19 let.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky