Nahlédnout do svých domovů nechaly Simona Krainová, Mahulena Bočanová a Gabriela Partyšová. Zmiňované ženy ví, co je trendy a nebojí se o své rady podělit s fanoušky.

Udžitelnost

Zdlouhavou rekonstrukcí si prošel byt Simony Krainové. Byt modelky má dlouhou historii. Mezonet na Praze 6 koupila modelka v době, kdy její sousedkou byla Dara Rolins, se kterou zažila nespočet večírků. Ta jí svůj byt následně prodala a Simona z dvou bytů vedle sebe udělala jeden. Vznikl tak byt o rozloze 400 m². Na rekonstrukci si Simona najala ty největší odborníky. Celý prostor je zařízený v čistém a minimalistickém stylu. Dominuje v něm světlé dřevo a nadčasová bílá barva. Velkou pozornost kladla modelka na udržitelnost, která je trendem posledních let. Pro nový design bytu byly použity jen ty nejkvalitnější recyklovatelné materiály

Modelka se nebála do moderní domácnosti zapojit i klasické prvky. Ani u ní tak nechybí obrovské rodinné foto přes celou stěnu.

Trendy barvy

Do renovace svého hnízdečka se pustila i Mahulena Bočanová. Ta nechala své fanoušky nahlédnout do obývacího pokoje a kuchyně. Prostor s tmavým dřevem doplnila o žluté doplňky, který prostor rozzářily. Nechybí ani celá řada květin, které místu dodávají pocit opravdového zabydleného domova. Zajímavým prvkem, který rozbil bílou kuchyň je i červený obklad na zdi. Herečka tak ukázala, že díky pár trendy novinkám dokáže oživit i usedlejší styl bydlení.

Sázka na okolí

Moderátorka Gabriela Partyšová se už řadu let pyšní domem za Prahou. Hlavní roli ve výběru hrála lokalita. „Náš kamarád nám doporučil makléře, který v Petříkově prodával pozemky. Ukázal nám tři, a když jsme přijeli sem a viděli ten les a výhled do údolí, hned jsme se rozhodli. Žádné další objíždění se nekonalo,“ prozradila pro Prima living. Partyšová nedá ve svém domě dopustit na krb, který využívá hlavně v zimních měsících. Teplo domova podpořila pořízením podlahového vytápění. Moderátorka vsadila i na v posledních letech velmi trendy fotovoltaiku.

Související články