Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rihanna nechala fanoušky nahlédnout do svého dobře utajovaného soukromí

Rihanna
Rihanna
Zdroj: Profimedia
Rihanna

Barbadoská zpěvačka, herečka, filantropka a módní návrhářka Rihanna sklízí úspěchy na mnoha frontách. A odměnou jí jsou mimo slávy a cen Grammy i hromady peněz, které umí šikovně investovat.

Za hvězdu

Jen co se Rihanna proslavila v USA, její písně ovládly hitparády v mnoha zemích světa. V Británii se držel nejslavnější hit Umbrella na vrcholu neuvěřitelných deset týdnů. V její rodné zemi jsou na ni tak moc pyšní, že se každý rok den před jejími narozeninami, které má 20. února, slaví Rihanna´s Day.

Dvě tváře

Už v sedmi letech měla Rihanna jasno o svém životě, chtěla být zpěvačkou a na střední škole založila vlastní kapelu. Bodovala ve všem, na co jen sáhla. Vyhrála soutěž krásy Miss Combermere, ale při škole se zúčastnila i vojenského výcviku a získala hodnost seržanta. Vůli a odvahu má i díky svému tetování - žádné selhání!

Omalovánky

Tetování Rihanna propadla a její tělo zdobí desítky malůvek a drobných znaků, které odkazují na různé životní zkušenosti nebo postoje. Na jejím těle můžete najít nápis v sanskrtu "odpuštění, poctivost a sebekontrola", obrázek pistole jako symbolu síly, dvě malé notičky jako lásku k hudbě, podobiznu egyptské královny Nefertitii, datum narození své nejlepší kamarádky a životní motto "nikdy chyba, vždy jen lekce".

Jen pro vyvolené

Rihanna poctivě rozšiřuje počet nemovitostí, které vlastní. Ne všude ale prožila jen krásné chvíle. V luxusním sídle v Hollywood Hills v Kalifornii byla svědkem nepříjemné události, kdy se do honosné vily vloupal neznámý muž, nabil si telefon, vyspal se v ložnici a ráno zase odešel. Asi chtěl jen nasát luxus. Dům totiž disponuje osmi koupelnami, šest ložnicemi, obří rodinnou kuchyní s jídelnou, televizí přes celou jednu stěnu, ohromným bazénem, domem pro hosty a bohatě vybavenou hernou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky