Bydlení Pavla Trávníčka (67): Mezi starožitnostmi se mu prohání dvouletý syn

Pavel Trávníček s rodinou
Více fotografií k článku:
15 fotografií

Nakoukněte do domu Pavla Trávníčka, nejslavnějšího tuzemského filmového prince. Ve vile, která je plná stylového nábytku, s ním žije jeho čtvrtá manželka Monika Fialková a také jejich dvouletý syn Maxmilián.

Herec má z předchozích vztahů ještě dva starší syny a to Adama a Pavla. První manželkou Pavla Trávníčka byla herečka Simona Stašová, druhou baletka Eva Štefková, která je matkou Adama, třetí ženou byla provozní divadla Skelet Lucie Vrbová. Syna Pavla má s režisérkou Helenou Dytrtovou, se kterou se ale neoženil. S Monikou Fialkovou se oženil v roce 2015.

Pavlovi Trávníčkovi roli prince v kultovní pohádce Tři oříšky pro Popelku už nikdo neodpáře. Získal díky ní ohromnou popularitu u nás i v dalších evropských zemích. Zajímavostí je, že byl kvůli svému tehdy silnému moravskému akcentu ve Třech oříšcích namluven Petrem Svojtkou, což se opakovalo ještě v několika dalších filmech. Nicméně Pavel Trávníček na sobě zapracoval a dnes je z něj dabingový herec první třídy. Bez jeho hlasu si třeba nedokážeme představit Alaina Delona nebo Alana Aldu (především v seriálu M*A*S*H).

V galerii můžete nahlédnout do soukromí této herecké hvězdy. Uvidíte, kde vaří, kde si rád vychutnává kávu, kde odpočívá a dokonce také, jak vypadá koupelna prince, do kterého se zamilovalo už několik generací žen.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek