Eva Burešová a Přemek Forejt si dost hlídají své soukromí a hlavně pak soukromí svých dětí. Přestože v poslední době už jim ale nedělá problém zvěčnit své starší děti a ukázat je na sociálních sítích, nejmladšího Tristana před světem stále skrývají. Fotky s ním ale přece jen sdílí. Vždy jsou ale velmi opatrní a publikují jen takové snímky, na kterých není malému chlapečkovi vidět do tváře. To se ale některým z jejich příznivců přestává líbit.

Jste trapní!

Přemek Forejt například na svém Instagramu sdílel fotografii, na které chová syna na klíně a přitom hladí fenku Nairobi. Pochopitelně na snímku nebylo Tristanovi vidět do tváře. A to už bylo pro některé silné sousto.

„Proč neukážete malého? To už tam nemusíte dávat nic. Jiní se dětičkama chlubí a vy je schováváte,” napsala jedna z rozčilených fanynek. „Jste trapní, jak nám neukážete mrňouse. Mě už to vlastně ani nezajímá,” přidala se další. A podobných reakcí se objevila celá řada. Naštěstí se ale našlo dost těch, kteří se rodičů zastali.

Nikdo vás nenutí je sledovat

Na komentáře rychle reagovali jiní příznivci Přemka Forejta a Evy Burešová a své idoly bránili. „Však vám nikdo nekáže ho sledovat, ne? Je to jejich dítě a váš zbytečný výblitek podle mě taky nikoho nezajímá,” prala se za Přemka s Evou jedna z uživatelek Instagramu. „Lidi, není vám některým stydno za tu prázdnotu, kterou nosíte na krku? Někteří tu hlavu máte opravdu jen na čepici,” stálo ještě v komentářích.

Naštěstí si šťastný pár z negativních reakcí nic nedělá. A možná ani nemá čas je číst. Zatímco Přemek má plné ruce práce se svou restaurací, Eva Burešová natáčí seriál Zoo, hraje v divadle a připravuje se na své narozeninové turné.

Související články