Mezi další osobnosti, které přijely do Karlových Varů, se zařadil zpívající kuchař Přemek Forejt s herečkou Evou Burešovou. Ti si prohlédli centrum města, čímž vzbudili pochopitelný zájem kolemjdoucících fanoušků.

Přemek působil mladistvěji

Eva si pro ležérní procházku vybrala kalhotový kostým. Prodloužené sako doplnily kalhoty s moderním vysokým pasem. I když se jejímu modelu prakticky nedá nic vytknout, Přemek se oblékl přeci jenom mladistvěji. Kvalitní plátěné kalhoty promyšleně doplnil masivními bílými teniskami a košilí ve stejné barvě.

Pak už se zamilované hrdličky přesunuly na koncert skupiny Alphaville, která zažila největší slávu v osmdesátých letech. Dress code pro akci zněl proto jasně: Všichni přijďte v šatech, které budou připomínat dobu před pětatřiceti lety.

Sladké osmdesátky

Bylo vidět, že dvojice si tentokrát s úkolem poradila na jedničku. Přemek si oblékl proužkovanou košili, za kterou by se v osmdesátkách nemusel stydět žádný muž. K tmavě modrým džínám přidal ještě koženou bundu a tmavě hnědé brýle.

Pozadu nezůstala ani Burešová s černou koženou bundou a romantickými doplňky. Na jednu ruku natáhla růžovou gumičku do vlasů a druhou ozdobila čtyřmi prstýnky, které dohromady vytvořily nápis love, což v překladu znamená láska. Celkový dojem Eva podtrhla růžovou kabelkou přes rameno.

Noční jízdu partneri zakočnili v Becher´s Baru, kam dorazil i Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou Táňou nebo Ondřej Brousek s ženou Annou. Do podniku často chodí ty největší hollywoodské hvězdy, a proto není divu, že se tam Forejt s Burešovou chtěli také podívat.

Eva si s Přemkem užívá nádherné léto.

Související články