Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Skandály Bruce Willise: Vězení, urážka papeže, napadení fotografa

Bruce Willis
Bruce Willis
Zdroj: Profimedia
Bruce Willis

Bruce Willis je vážně nemocný, trpí získanou poruchou řeči, která vzniká při poškození mozku a fanoušci tak na jeho návrat na plátna mohou zapomenout. Herec má za sebou úspěšnou kariéru a v době své největší slávy byl pořádný bouřlivák. Pojďte si připomenout jeho největší skandály. 

Bruce Willis měl už od roku 2020 vážné zdravotní problémy, které se projevovaly hlavně ztrátou paměti. Magazín Page Six uvědl, že během natáčení filmu American Siege měl dokonce herec v uchu schované sluchátko, jelikož zapomínal nebo si vůbec nemohl vzpomenout na scénářem předepsané texty.

Podle zdrojů Daily mailu o nemoci v té době ještě nevěděla jeho rodina, jelikož je Willis na špatné zprávy připravoval pomalu. Až nyní, po třech letech od prvních příznaků, oznámila Willisova žena Emma a exmanželka Demi Moore spolu s pěti hercovými dcerami, že lékaři u něj diagnostikovali vážnou chorobu. 

Toto oznámení překvapilo i fanoušky, kteří sledují hollywoodskou hvězdu na sociálních sítích. Willis je totiž aktivní na Instagramu a z jeho fotek by nikdo nepoznal, s jak nepříjemným onemocněním bojuje. Ať už bude muset kvůli poruše řeči svou kariéru herec ukončit, za sebou zanechal v srdcích několika generací nesmazatelnou stopu a to nejen díky svému talentu.

Největší skandály Bruce Willise


Bruce Willis na sebe odjakživa strhával pozornost nejen svým hereckým umem, ale i svou ztřeštěnou povahou. Herec se rád předvádí a ani překračování zákonů mu nebylo cizí. Toto je pět největších skandálů, kterými se Willis dostal na všechny titulky novin:

- V době, kdy byl šťastně ženatý s herečkou Demi Moore a ona zářila ve snímku Striptýz, se Bruce objevil se v show Davida Lettermana. Aby spropagoval film své manželky, sám se v přímém přenosu svlékl.

- Na Svátek obětí války v roce 1987 byl zatčen za rušení nočního klidu a napadení důstojníka. Policii na něj zavolali sousedé, kteří nemohli spát kvůli hlučné párty probíhající ve Willisově domě. To navíc nebylo poprvé, kdy byl herec zatčen. Poprvé skončil v cele v devatenácti letech a důvodem bylo držení marihuany.

- Bruce Willis proti sobě poštval občany Kolumbie, když prohlásil, že je jejich země zodpovědná za problémy s drogami ve Spojených státech. Později se omluvil s odůvodněním, že měl na mysli celou Jižní Ameriku a Kolumbie mu prostě přišla jako první na jazyk.

- Bruce Willis jako mnoho hvězd Hollywoodu nemá nejlepší vztah k bulvárním fotografům. Jednou ho jeden obvinil z fyzického napadení a celá věc nakonec skončila před soudem. Žalovaným však nebyla akční hvězda, ale fotograf. Bruce tehdy tvrdil, že si to paparazzi celé jen vymyslel.

- Po abdikaci papeže Benedikta XVI. se objevil v show Davida Lettermana s Camaurem na hlavě (papežská pokrývka hlavy) a tvrdil, že dalším papežem by se klidně mohl stát on sám. Pobouřil tím mnoho členů církve, kteří ho označili za nechutného šaška.

Herec stále vypadá skvěle, ačkoliv bojuje s vážnou nemocí

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky