Bruce Willis měl už od roku 2020 vážné zdravotní problémy, které se projevovaly hlavně ztrátou paměti. Magazín Page Six uvědl, že během natáčení filmu American Siege měl dokonce herec v uchu schované sluchátko, jelikož zapomínal nebo si vůbec nemohl vzpomenout na scénářem předepsané texty.

Podle zdrojů Daily mailu o nemoci v té době ještě nevěděla jeho rodina, jelikož je Willis na špatné zprávy připravoval pomalu. Až nyní, po třech letech od prvních příznaků, oznámila Willisova žena Emma a exmanželka Demi Moore spolu s pěti hercovými dcerami, že lékaři u něj diagnostikovali vážnou chorobu.

Toto oznámení překvapilo i fanoušky, kteří sledují hollywoodskou hvězdu na sociálních sítích. Willis je totiž aktivní na Instagramu a z jeho fotek by nikdo nepoznal, s jak nepříjemným onemocněním bojuje. Ať už bude muset kvůli poruše řeči svou kariéru herec ukončit, za sebou zanechal v srdcích několika generací nesmazatelnou stopu a to nejen díky svému talentu.

Největší skandály Bruce Willise


Bruce Willis na sebe odjakživa strhával pozornost nejen svým hereckým umem, ale i svou ztřeštěnou povahou. Herec se rád předvádí a ani překračování zákonů mu nebylo cizí. Toto je pět největších skandálů, kterými se Willis dostal na všechny titulky novin:

- V době, kdy byl šťastně ženatý s herečkou Demi Moore a ona zářila ve snímku Striptýz, se Bruce objevil se v show Davida Lettermana. Aby spropagoval film své manželky, sám se v přímém přenosu svlékl.

- Na Svátek obětí války v roce 1987 byl zatčen za rušení nočního klidu a napadení důstojníka. Policii na něj zavolali sousedé, kteří nemohli spát kvůli hlučné párty probíhající ve Willisově domě. To navíc nebylo poprvé, kdy byl herec zatčen. Poprvé skončil v cele v devatenácti letech a důvodem bylo držení marihuany.

- Bruce Willis proti sobě poštval občany Kolumbie, když prohlásil, že je jejich země zodpovědná za problémy s drogami ve Spojených státech. Později se omluvil s odůvodněním, že měl na mysli celou Jižní Ameriku a Kolumbie mu prostě přišla jako první na jazyk.

- Bruce Willis jako mnoho hvězd Hollywoodu nemá nejlepší vztah k bulvárním fotografům. Jednou ho jeden obvinil z fyzického napadení a celá věc nakonec skončila před soudem. Žalovaným však nebyla akční hvězda, ale fotograf. Bruce tehdy tvrdil, že si to paparazzi celé jen vymyslel.

- Po abdikaci papeže Benedikta XVI. se objevil v show Davida Lettermana s Camaurem na hlavě (papežská pokrývka hlavy) a tvrdil, že dalším papežem by se klidně mohl stát on sám. Pobouřil tím mnoho členů církve, kteří ho označili za nechutného šaška.

Herec stále vypadá skvěle, ačkoliv bojuje s vážnou nemocí

Související články