Bruce Willis: Se svou novou rodinou se ukryl do domu plného světla

Bruce Willis
Prohlédněte si všechny fotografie (28)

Bruce Willis patří mezi muže, kteří nestárnou, ale zrají. Jeho současná žena ho bezmezně miluje a spolu s jejich dvěma dcerami si užívají bezstarostného života. 

Armageddon

Bruce Willis ztrárnil desítky rolí, objevil se v akčních filmech i komediích. Nejblubší stopu po sobě zanechal v Armageddonu. Příběh, kde planetě Zemi zbývá pouhých osmnáct dnů do srážky s asteroidem o velikosti Texasu, sledoval celý svět se zatajeným dechem. Bylo nutné do něj navrtat výbušniny a odvrátit tak zkázu lidstva. Harry Stamper, kterého hraje právě Bruce Willis, se úkolu nakonec ujme a s lasery pracuje stejně opatrně jako neurochirurg se skalpelem. Konec filmu je všem dobře známý, ale málokdo čekal, že se velkofilm stane terčem mnoha parodií a hlavní hrdina odejde jako toulavý pes jen se Zlatou malinou.

V Armageddonu Bruce Willis zachránil svět, před Zlatou malinou se ale neschoval.

Hercova kariéra už naštěstí jela na plné obrátky, a tak mu role naftaře neuškodila. Dva roky po premiéře ale čekal "armageddon" jeho manželství s Demi Moore. Věčné neshody se na červený koberec nehodily, a tak se hvězdný pár rozešel. Bruce Willis na charizma ulovil Emmu Heming, jeho bývalka si dušičku léčila u zajíčka Ashtona Kutchera.

Píše se rok 2019 a dávné sváry jsou zapomenuty. Společné dovolené, oslavy a návštěvy divadla v Brooklynu, kde exceluje jejich dcera, jsou na denním pořádku.

Pětkrát a dost

Během dvou manželství se stal Bruce pětkrát otcem a pokaždé se radoval z holčičky. V době, kdy se věk rodičů žene směrem vzhůru, není vyloučeno, že se se svou druhou ženou pokusí "prokletí" zlomit a zadělají na chlapce.

Bruce Willis má tři dospělé dcery s Demi Moore.

Ráj na zemi

Téměř dvacet let zveleboval Bruce Willis rozlehlé sídlo v Karibiku. Dům, který stylem skvěle zapadá do místní architektury, oplývá nenuceným šarmem a zároveň dýchá luxusem z každého koutu. Světlé barvy navodí pocit pohody, venkovní sprcha, vysoké postele s nebesy a bazén s terasou vybízí k odpočinku. Soukromá pláž a oceán jsou na dosah. Máte-li po kapsách 750 milionů korun nazbyt, nezbývá než vám tiše závidět!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky