Svatba se Samem Asgharim, který se živí hlavně jako model a fitness trenér, byla jedním z důvodů, proč se Britney Spears chtěla za každou cenu zbavit opatrovnictví svého otce. Po vytouženém vítězství došlo na veselku, nicméně novomanželé se ze svého vztahu neradovali dlouho. 

Před devíti měsíci totiž zpěvačka oznámila, že se rozchází. Vdanou paní tak byla jen něco málo přes rok. Důvody k rozvodu byly prý na straně Britney Spears. Svého muže totiž měla podvádět s jedním členem personálu svého domu v kalifornském Calabasas.

Zhruba ve stejnou dobu se také začalo mluvit o tom, že její duševní zdraví, které bylo vždy velmi křehké, se opět začíná zhoršovat. Kolují například zprávy o tom, že se vůči Ashgarimu dopouštěla domácího násilí. Novináři jej totiž zahlédli s kousanci a škrábanci, v jednom případě dokonce s monoklem. 

Oslava rozvodu se zřejmě zvrhla

Britney Spears si také prý začala libovat v nožích. S těmi měla jednak ohrožovat svého exmanžela, jednak se s nimi s oblibou fotografuje na sociální sítě a dokonce s nimi tančí. Rozpaky vzbuzují také její podivné hanbaté snímky, kterými zásobuje svůj profil a které často působí spíše znepokojivě, než sexy. 

Nyní ovšem popová hvězda vyděsila své fanoušky ještě o trochu více, než dosud. Do hotelu v Los Angeles ji totiž musela přijet ošetřit záchranka. Celá situace ale působí více než zvláštně a opět naznačuje, že Britney nejspíš není nejlépe. 

V hotelu Chateu Mormont měla umělkyně pořádat rozvodovou party, kde chtěla oslavit, že celá soudní anabáze je již úspěšně za ní. Večer se nejspíš pořádně rozjel a v noci se svědkům naskytl nevšední pohled na Britney Spears, která v doprovodu záchranářů vychází z hotelu. 

Na sobě měla mít pouze spodní kalhotky a poprsí si zakrývala polštářem a dekou. Z toho důvodu se rozvířila zmíněná vlna pochybností, jestli je se slavnou hvězdou všechno v pořádku. Popis toho, jak se situace odehrála, se přitom liší v podání zaměstnanců hotelu a samotné Britney. 

První informace, která se dostala na veřejnost, byla, že se zpěvačka v hotelu pohádala se svým současným partnerem Paulem Richardem Solizem a následně musela být přivolána záchranka. Britney Spears nicméně uvedla, že si pouze zvrtla kotník a zdravotníci vnikli do jejího pokoje naprosto ilegálně. 

"Vím, že do toho byla zapojená moje máma! Nemluvila jsem s ní šest měsíců a ona volala hned poté, co se to stalo, než se objevily zprávy," napsala k situaci později na Instagramu. V příspěvku také ukázala zraněnou nohu s podlitinou.

Fanoušci mají o Britney strach

"Byla venku v Hollywoodu a oslavovala svůj rozvod. V hotelu si zvrtla kotník a někdo zavolal sanitku, aby se ujistil, že nebudou shledáni odpovědnými za jakékoliv zranění, které utrpěla," prozradil britskému Daily Mailu svědek přímo v hotelu. 

"Když přijede sanitka, přijede i policie. Když dorazili na místo, odpočívala, proto ta přikrývka a polštář. Vyšetřili ji a poté, co zjistili, že to není vážné, odešli," dodal informátor. 

Řada komentujících na sociálních sítích ovšem podotkla, že jim situace nápadně připomíná rok 2008, kdy se Britney Spears psychicky zhroutila. V hotelu měla podle dalších svědků slovně napadat a obtěžovat personál. Pozornost budí také její partner. 

Nabrnkla si recidivistu

Paul Richard Soliz je totiž údajně muž s bohatou kriminální minulostí. Je mu sedmatřicet let a podle webu Page Six se v minulosti živil jako údržbář, jehož hlavní prací bylo čistit a opravovat toalety ve velké vile. Nyní údajně podniká. 

V minulosti měl spáchat řadu přečinů, jako například narušování veřejného pořádku, ohrožování dítěte, řízení bez řidičského průkazu a také nezákonné držení střelné zbraně. Skutečnost, že si Britney Spears začala právě s takovým mužem, opět pouze vyvolává pochybnosti, zda u ní nepobíhá další mentální krize.

Související články