Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Britney Spears zničila třetí manželství: Nevěra se zaměstnancem a erotická videa

Britney Spears
Britney Spears
Zdroj: Profimedia
Britney Spears

Zpěvačka Britney Spears proslula kromě nesporného hudebního talentu také pěknou řádkou skandálů. Řadu let strávila s omezenou svéprávností, bojovala se závislostí a také se v průběhu života třikrát provdala. Ani jedno manželství jí však štěstí nakonec nepřineslo, a tak aktuálně stojí na prahu rozvodu, přestože byla přesvědčená, že Sam Asghari je konečně ten pravý.  

Poprvé se vdávala jako dvaadvacetiletá, a to za svého stejně starého spolužáka ze střední školy Jasona Allena Alexandera. Dvojice spolu vyrůstala a Jason byl typickým miláčkem školy - hrál fotbal, chodil do kostela, byl velmi pohledný a mezi přáteli oblíbený. S Britney se nečekaně a impulzivně vzali jedné sobotní noci v Las Vegas a šokovali tím veřejnost. 

Z opojení však vystřízlivěli po pouhých 55 hodinách, a tak se pravděpodobně jednalo o jedno z nejkratších manželství v americké historii. Již v pondělí poté byli oba dva opět svobodní. Nedošlo ale k rozvodu. Pár totiž svůj svazek nechal anulovat, což je před zákonem stejné, jako kdyby nikdy ani nevznikl. 

Druhým manželem Britney Spears se stal raper, tanečník a herec Kevin Federline, který se díky vztahu s populární hvězdou poměrně dost proslavil. Zpěvačku si vzal po několika měsících randění a narodili se jim dva synové - James a Sean Preston. Po třech letech se ale také tento vztah rozpadl, a to především kvůli excesům krásné blondýnky, která tehdy prožívala svá nejdivočejší léta. 

Bouřlivé období a omezená svéprávnost

Následovala nepěkná rozvodová bitva a soudní tahanice o děti. Pár se později pokoušel svůj vztah znovu slepit a dokonce prý měl navštěvovat manželskou poradnu, navzdory veškeré snaze to ale nedokázali. 

Další životní období Britney Spears bylo poznamenáno alkoholem, drogami a psychickými potížemi. Mnohokrát se neúspěšně pokoušela léčit, až jí nakonec v roce 2008 bylo soudem nařízeno opatrovnictví, kterého se ujal její otec Jamie Spears.Ten měl poté mnoho let kontrolu nad jejími financemi a prakticky celým jeho životem, přestože k tomu později podle zpěvačky nebyl důvod. 

Řada jejích fanoušků se dokonce domnívala, že zpěvačku její rodina využívá, aby mohla nakládat s jejími penězmi a z toho důvodu prodlužuje opatrovnictví. Získat znovu svéprávnost se Britney podařilo na podzim roku 2021. Jednou z velkých motivací bylo to, že její blízcí odmítli vydat souhlas k tomu, aby si nechala vyjmout antikoncepční tělísko a mohla se svým tehdejším partnerem Samem Ashgarim mít dítě. 

Do třetice všeho nejhoršího

O několik měsíců později Britney Spears skutečně otěhotněla, ale o vytoužené miminko bohužel přišla. Pár se v létě roku 2022 vzal a zakázal vstup na svatbu velké části zpěvaččiných příbuzných. Ani tato láska však bohužel neměla dlouhého trvání, jak se ukázalo před několika dny. 

Manžel umělkyni obvinil s nevěry se zaměstnancem, kterého si ve své domácnosti najímali, a také z toho, že s ním natáčela kompromitující videa se sexuálním podtextem. Na základě toho měl požádat o rozvod.

Zdroje: The Sun, The Mirror, Daily Mail

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky