Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Britney Spears si po ztrátě dítěte přeje syna, podporu ji vyjádřila Paris Hilton

Paris Hilton a Britney Spears
Paris Hilton a Britney Spears
Zdroj: Profimedia
Paris Hilton a Britney Spears

Britney Spears se svěřila sledujícím na Instagramu s velice smutnou zprávou. Měsíc po oznámení těhotenství osud uštědřil americké hvězdě krutou ránu a vysněné miminko potratila. Zpěvačka a její snoubenec Sam Asghari se ale snu o rodině nevdávají a plánují co nejdříve počít další dítě.

Britney Spears se teprve nedávno pochlubila radostnou novinkou. S partnerem Samem Asgharim se zpěvačce podařilo otěhotnět, což bylo její veliké přání. Dokud byla hvězda pod dohledem přísného otce, nesměla přijít do jiného stavu. O to větší smutek ze ztráty miminka nyní prožívá.

"S nejhlubším zármutkem musíme oznámit, že jsme přišli o naše zázračné miminko v počátcích těhotenství. Toto je zdrcující okamžik pro každého rodiče. Možná jsme měli vyčkat s oznámením o něco déle, ale byli jsme až příliš nadšení, že jsme se o tak skvělé zprávy museli podělit," napsala zdrcená zpěvačka ve svém prohlášení.

"Naše vzájemná láska je naší silou. Budeme se i nadále pokoušet o rozšíření naší krásné rodiny. Jsme vděční za veškerou vaši podporu. Žádáme vás laskavě o soukromí v tomto těžkém čase," dodala Britney. 

Vymodlený syn

I přes zdrcující ztrátu miminka se Britney Spears ani její snoubenec Sam Asghari nezdávají naděje a chtějí co nejdříve počít syna.

"Budeme mít zázračného syna," napsal Asghari pod smutný příspěvek ohledně ztráty jejich nenarozeného dítěte. 

Dvojici na Instagramu vyjádřili podporu nejen fanoušci, ale také kolegové z branže, například Paris Hilton. "Je mi moc líto tvé ztráty, sestřičko. Vždy jsem tu pro tebe. Posílám ti tolik lásky. Mám tě moc ráda," napsala dědička hotelového impéria. 

Britney Spears se po vyhraném soudu s otcem odvázala a plní si sny

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky