Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Britney vrací úder synům i jejich otci: Kouří denně trávu a je to pokrytec

Britney Spears
Britney Spears
Zdroj: Profimedia
Britney Spears

Britney Spears se po dlouhých letech snaží navázat kontakt se svými dvěma syny a zatím se jí to příliš nedaří. Jayden James a Sean Preston už jsou ve věku, kdy si názor na matku dělají sami a zpěvačce velice ublížilo vyjádření jednoho z chlapců. Ten se nechal slyšet, že Britney nebyla zrovna nejlepší matkou.

Zpěvačka Britney Spears je psychicky na dně. Hvězdu pop music srazilo na kolena vyjádření staršího syna, který si se slavnou matkou nebral servítky a prohlásil, že Britney jemu ani bratrovi neposkytla vhodné prostřední pro klidné dětství.

"Typ prostředí, které nám poskytla, nebyl pro mě a mého bratra příliš pohodlný. Jakmile vám je 10 nebo 11, začnete si ty věci uvědomovat. Není tam žádná nenávist... Opravdu ji chci znovu vidět. Udělá mi to radost a Prestonovi taky," řekl syn Spears v rozhovoru pro 60 minute Australia. Krátce nato přišla odpověď od Britney, která napsala svým dětem sáhodlouhý vzkaz na Instagram.

"Snažila jsem se dělat vše proto, abych byla nejlepším člověkem, jakým dokážu. Byť v zásadě držena jako rukojmí v domovech pod dohledem zdravotních sester. Doufám, že moje děti jednoho dne porozumí mým důvodům, proč se odhaluji jako žena," rozepsala se hvězda na svém Instagramu. V druhé půlce se pak pustila do svého exmanžela, který podle ní rozhodně není ideální otec.

Denně kouří trávu

"Řekla jsem svému synovi Jaydenovi, že mu posílám všechnu lásku světa každý den až po zbytek mého života. Moje láska k dětem nemá hranice. A opravdu mě hluboce zasáhlo, když jsem se doslechla, že jsem nebyla matka dle jeho očekávání. Možná se jednoho dne setkáme tváří v tvář a budeme si o tom moct promluvit otevřeně. Možná, mé drahé dítě, TY můžeš vysvětlit mně, proč by tohle chtěla moje rodina komukoliv dělat. Pomohla jsem vašemu otci, který neměl práci patnáct let. Věřím, že standardy vašeho otce jako jeho každodenní kouření marihuany, je pro vás skvělým příklad a vyroste z vás velice cool generace," nebrala si Britney s Federlinem servítky. 

Zpěvačka nazvala svého exmanžela pokrytcem, který se přetvařuje pouze před médii a ve skutečnosti se dětem nevěnuje. 

Britney na závěr vzkázala mladšími synovi, že doufá, že se znovu setkají a on si uvědomí odkud pochází a jak blízko k sobě měli před lety. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky