Tentokrát bývalou popovou ikonu vytočila informace o tom, že údajně zemřela. Kvůli vystrachovaným fanouškům zveřejnila Britney velmi otevřené prohlášení.

Spekulace o smrti

„Zemřela jsem. Nezemřela jsem. Jsem naživu. Jsem úplně živá a v pohodě. Mám tady svou kožešinu, tak se cítím sama sebou. Jsem tady, jsem šťastná a je mi dobře, a to je všechno,“ zaznělo ve videu, které rozhodně fanoušky neuklidnilo. U popisku videa přiznala, že je pod medikací. „Nemám žádný tým manažerů a nikdy v životě už mít nebudu a ani nejsem pod dohledem žádných lékařů. Beru Prozac na deprese a o tom to je. Jsem extrémně nudný člověk. A frustruje mě, že by toto někdo mohl říct. Je to horší než krutý vtip, protože lidé těmto věcem skutečně věří,“ rozčílila se.

Ztráta synů

Podle zdroje z jejího blízkého okolí je více než jasné, že bojuje s těžkými depresemi. Z úspěšné zpěvačky a ikony devadesátých let se tak stala depresivní introvertka. Okolí děsí i videa a fotografie, které pravidelně sdílí na svých sociálních sítích. Ve příspěvcích se často objevuje nahá. Fanoušci dokonce spekulovali o tom, zda se vůbec jedná o jejich milovanou ikonu.

Po posledním emotivním videu nasedla Britney do auta a vydala se na půlhodinovou jízdu po Los Angeles. Její rodina je zničená z toho, že zpěvačka nevidí vážnost svého stavu. Zásadním problémem má být to, že jednačtyřicetiletá Britney nemůže vídat své syny.

Související články