Dříve měl Zdeněk Chlopčík pověst nenapravitelného proutníka, což ho také stálo jeho první manželství s bývalou taneční partnerkou Janou. “​​Od Jany jsem dostával dost lásky. Ale jsem velký romantik a mazlík, takže i když mám hodně, mám pořád málo. Cítil jsem, že se mi do srdce ještě někdo vejde. A to byl ten problém,” připustil sebekriticky v pořadu 13. Komnata před časem.

Kvůli tomu na čas dokonce přestal vídat svou nejstarší dceru Andreu, která rozchodem rodičů velmi trpěla, a tak se Chlopčík rozhodl s rozvíjením jejich vztahu počkat, až bude dívka starší. Ztracené roky si nakonec vynahradili, i přesto byla ale tato smutná etapa života pro populárního tanečního mistra velkým ponaučením, a tak se ve vztahu se svou druhou manželkou Brigitou velmi snaží, aby jeho paní nikdy nemusela o jeho lásce pochybovat.

Kdykoli tak pohledná Brigita na sociální síti sdílí některou fotografii, rád jí veřejně zalichotí. “Ty vole, kdybych se nekouknul, že to je tvůj účet, tak už ti píšu, jestli nejdeš na date,” napsal jí například nedávno beze studu. Jeho romantická povaha nese své ovoce, protože jim manželství stále klape, přestože je dělí velký věkový rozdíl.

Právě fakt, že je Zdeněk Chlopčík o 22 let starší, byl důvod, proč krásná tanečnice nejprve hodně rozmýšlela, jestli má rodící se lásce dát šanci. “Se Zdeňkem jsem nejdřív začala tancovat a asi po půl roce jsme spolu začali chodit. Nechtěla jsem. Byl o hodně starší, a tak jsem z toho měla obavy,” vysvětlila Brigita Chlopčíková.

Čas ale ukázal, že se rozhodla dobře. Pár spolu má dvě děti, Samuela a Viktorku. Počáteční těžkosti dokázali společně překonat a dnes jsou si nejen velkou oporou, ale také skvělými parťáky. Provozují společně oblíbenou taneční školu a jejich rodina je skutečně jako ze žurnálu.

Související články