Obě dámy spolu mají velice blízký vztah a čas od času tak působí spíše jako sestry, nebo kamarádky než maminka a dcera. Svou roli v tom hraje také fakt, že Brigita Chlopčíková vypadá výborně, přestože je dvojnásobnou maminkou. Pro to, aby si udržela pěknou postavu, ale musí něco udělat.

Přestože za svůj půvab minimálně z části vděčí genům, velkou roli v tom pochopitelně hraje také píle. “Jelikož jsem profesionální tanečnice a s manželem máme taneční školu, tak jako tanečnice nedopustím, abych byla tlustá. Dvakrát týdně chodím do posilovny. Přes léto ale ne,” prozradila pro server Časproženy.cz Brigita chlopčíková. 

Zálibu  návštěvě posilovny mají ostatně se Zdeňkem Chlopčíkem společnou. Jak ale přiznala, v píli za ním ještě trochu zaostává. “Manžel je větší maniak. Chodí třikrát týdně, a to, i když je hodně nemocný,” práskla na svou drahou polovičku půvabná tanečnice a doplnila, že ona sama se ještě navíc pro pěknou postavu hlídá v jídle.

Dcera je pro ni skvělá parťačka

Své půvaby ráda ukazuje na sociálních sítích, které se jen hemží zejména fotografiemi z pláže v plavkách. Zajímavostí je, že je na nich většinou zachycena bez manžela. Pro to má ale Brigita Chlopčíková vysvětlení. “Manžel nedává fotky, to jenom já jsem taková aktivní. Mně to dělá radost. Nechápu ale, že se o mně píšou články, když nejsem známá,” vysvětlila pro Extra.cz před časem s tím, že jí nicméně zájem těší.

Poměrně často jí na dovolených dělá společnost dospívající dcera Viktorie. Zdeněk Chlopčík totiž raději než na pláž jezdí na hory, a tak Brigita svou vášeň sdílí se sympatickou dívkou, která je jí velmi podobná.

“Je potřeba si užívat života, já to přeji všem. Na světě je tolik neštěstí, že nevíme, jak dlouho tady budeme. Takže žijme dnes a teď,” vysvětlila před časem Brigita Chlopčíková, proč vyráží za exotikou pokaždé, když je to jen trochu možné. 

Související články