Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kypré tvary Bridget Jones jsou minulostí. Renee Zellweger zhubla a vypadá skvěle

Herečce to slušelo i s kilogramy navíc.
Herečce to slušelo i s kilogramy navíc.
Zdroj: Profimedia
Herečce to slušelo i s kilogramy navíc.

Když před lety točila Renee Zellweger film Deník Bridget Jones, netušila, že z filmu bude jednou evergreen! Kvůli roli musela kdysi nabrat slušných pár kilo navíc, dnes by jste herečku možná ani nepoznali.

Díky velikému úspěchu, se film Deník Bridget Jones dokonce dočkal tři roky po premiéře druhého dílu, a v roce 2016 přibyl třetí! Poslední díl, Dítě Bridget Jones, už takové ohlasy neměl, fanoušci zůstali věrní původní verzi snímku. Pro skalní milovníky Bridget bylo ovšem pokračování jako dar z nebes.

Kvůli prvnímu i druhému snímku musela Renee Zelwegger nabrat hned o několik konfekčních velikostí. Jak sama přiznala, nebylo lehké se nabraných kil zbavit, jí se to ale povedlo na 150 procent! I proto s natáčením trojky souhlasila pouze pod podmínkou, že už nebude muset tloustnout.

Kdysi oplácaná baculka je dnes již padesátiletá dáma s postavou, kterou by jí mohly závidět o generace mladší vrstevnice.

Šokující proměna

Renee všechny překvapila doslova novou tváří, spekulovalo se, zda se nechala omladit pomocí plastické chirurgie. Veřejnost ze změny nebyla příliš nadšená, Renee si nebyla vůbec podobná. Její přimhouřené oči byly ta tam a zmizely i její kulaté tváře. Naštěstí se ale herečka vrátila ke své přirozenosti a dnes vypadá lépe, než kdy dřív.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky