Od rozvodu Brada Pitta a Angeliny Jolie uběhly dlouhé čtyři roky. Není tedy překvapením, že se populární herec konečně z nešťastné lásky oklepal a byl otevřený novým známostem. Jeho srdce údajně ulovila sedmadvacetiletá německá modelka Nicole Poturalski. Ne všechno je však tak úplně ideální. Nicole má totiž manžela, se kterým má prý otevřený vztah. Alespoň tak o jejich manželství promluvil blíže nejmenovaný zdroj pro web Daily Mail.

Otázkou zůstává, jak na celou situaci nahlíží sám herec. Vzhledem k tomu, že ale v nedávné době podnikl s Nicole společnou dovolenou, lze přepokládat, že její manželství nepovažuje za překážku.

Náhodné setkání

Dle informací serveru MailOnline se Brad a Nicole potkali poprvé ve vyhlášené německé restauraci Borchardt, která patří právě jejímu osmašedesátiletému manželovi Ronaldu Mary, s nímž má Nicole dokonce syna. Stalo se tak v srpnu 2019, když Brad v Německu propagoval snímek Tenkrát v Hollywoodu. A protože modelka často kvůli své práci cestuje do Spojených států, měla se během svých pracovních cest setkávat právě s Bradem. Co na to ale její manžel?

„S manželem jsou stále spolu, ale jejich soužití je velmi otevřené. Ronald už byl několikrát ženatý, má pět dětí a rozhodně nestojí o negativitu a žárlivost,” okomentoval zdroj pro server Daily Mail vztah Nicole a jejího manžela.

Nešťastné volby

Přestože je považován za jednoho z nejlepších herců všech dob a zároveň ho Bůh obdaroval dokonalou tvářičkou, Brad Pitt neměl v lásce vždy tak úplně štěstí. Jeho náručí prošla slušná řádka žen, těch osudových však bylo jen pár. Randil například s herečkami Christinou Applegate či Gwyneth Paltrow, jeho první manželkou se však stala Jennifer Aniston. Pár to byl vskutku nádherný a fanoušci je spolu milovali. Tvořili nerozlučnou dvojku, která se nakonec však přece jen rozloučila. Během natáčení film Pán a Paní Smithovi se totiž velmi sblížil se svou hereckou kolegyní Angelinou Jolie.

Následně se rozvedl s Jennifer a oženil se právě s Angelinou. Společně vychovávali šest dětí. V roce 2016 požádala Angelina o rozvod. Důvodem bylo Bradovo údajné přehnané pití a agresivní chování vůči dětem.

Angelina nedá na děti dopustit a jsou pro ni na prvním místě. Kvůli Bradovo nekontrolovatelnému chování se proto rozhodla jej od rodiny odříznout. Rozvodové řízení se však táhne dodnes.