I když mu spousta fanoušků vztah s vdanou modelkou nepřála, jeho rozhodnutí akceptovali, aby byl jejich idol šťastný. Vytouženého „happyendu” se ale nakonec Brad Pitt nedočkal. Německá kráska se totiž vrátila k manželovi.

Oscarový herec se podle webu Expres ale rozhodl, že nebude smutnit doma a raději pomůže potřebným. Oblékl si proto volné džíny, nátělník, flanelovou košili a vyrazil do ulic. S rouškou na obličeji pomáhal dobré věci. Pro rodiny s nízkými příjmy vozil a vykládal v Los Angeles několik hodin krabice s ovocem a zeleninou.

„Brad vypadal jako skutečný hrdina. Celý den se nezastavil. už jen vidět to, jak řídí velká náklaďák v South Central v Los Angeles v dobách covidu, bylo samo o sobě úžasné,” nechal se pro web Daily Mail slyšet nejmenovaný zdroj. „Byl své práci úplně oddaný, rozhodně mu nešlo o to, aby se blýskl a ukazoval svou tvář a chlubil se charitou. Ten chlapík za práci fakt vzít umí,” přidal se další.

Herec se prý choval nenuceně. K ostatním lidem se choval s úctou a sršel dobrou náladou. „Popadl více krabic než kdokoliv jiný, na vozíku nesl šest krabic najednou,” dodal ještě zdroj.

Kvůli současné situaci ohledně pandemie koronaviru je spousta průmyslů pozastavená. Výjimkou není ani ten filmový. Z toho důvodu byla pozastavena i spousta projektů, na kterých se měl Brad Pitt podílet.

Je ovšem nesmírně hezké a úctyhodné, že se i přes miliony dolarů na kontě rozhodl vyjít do ulic a pomoct potřebným.