Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Konec lásky Brada Pitta a krásné Nicole: Po rozchodu herec pomáhá lidem v nouzi

Brad Pitt
Brad Pitt
Zdroj: Profimedia

Štěstí slavný hollywoodský herec nakonec přece jen nenašel. Brad Pitt je po několika měsících randění s vdanou modelkou Nicole Poturalski opět sám. Proto se rozhodl vyčistit si hlavu prací pro ty nejpotřebnější. 

I když mu spousta fanoušků vztah s vdanou modelkou nepřála, jeho rozhodnutí akceptovali, aby byl jejich idol šťastný. Vytouženého „happyendu” se ale nakonec Brad Pitt nedočkal. Německá kráska se totiž vrátila k manželovi. 

Oscarový herec se podle webu Expres ale rozhodl, že nebude smutnit doma a raději pomůže potřebným. Oblékl si proto volné džíny, nátělník, flanelovou košili a vyrazil do ulic. S rouškou na obličeji pomáhal dobré věci. Pro rodiny s nízkými příjmy vozil a vykládal v Los Angeles několik hodin krabice s ovocem a zeleninou. 

Nicole Poturalski Nicole Poturalski Zdroj: Profimedia.cz

„Brad vypadal jako skutečný hrdina. Celý den se nezastavil. už jen vidět to, jak řídí velká náklaďák v South Central v Los Angeles v dobách covidu, bylo samo o sobě úžasné,” nechal se pro web Daily Mail slyšet nejmenovaný zdroj. „Byl své práci úplně oddaný, rozhodně mu nešlo o to, aby se blýskl a ukazoval svou tvář a chlubil se charitou. Ten chlapík za práci fakt vzít umí,” přidal se další.

Herec se prý choval nenuceně. K ostatním lidem se choval s úctou a sršel dobrou náladou. „Popadl více krabic než kdokoliv jiný, na vozíku nesl šest krabic najednou,” dodal ještě zdroj.

Brad Pitt Brad Pitt Zdroj: Profimedia.cz

Kvůli současné situaci ohledně pandemie koronaviru je spousta průmyslů pozastavená. Výjimkou není ani ten filmový. Z toho důvodu byla pozastavena i spousta projektů, na kterých se měl Brad Pitt podílet. 

Je ovšem nesmírně hezké a úctyhodné, že se i přes miliony dolarů na kontě rozhodl vyjít do ulic a pomoct potřebným.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU