Brad Pitt vytvořil v zadní zahradě svého domu tematický minipark, nejspíš proto, aby na svou stranu získal zpět lásku svých dětí, o kterou musí po rozchodu s Angelinou Jolie stále bojovat.

Jedovatý rozchod s odcizenou manželkou vyústil u Pitta ve vyšetřování sociálními službami za údajné fyzické napadení nejstaršího syna Madoxxe. Z obvinění, které na něj hodila Angelina Jolie, se herec ale doázal očisti, ačkoli se musel vyronat s tím, že jeho čas s dětmi se musel omezit na dozorované návštěvy a několik hodin týdně.

Renovace kvůli dětem

Vypadá to ale, že se Pittovi blýská na lepší časy! Nejenže nechal nainstaloval do zahrady v Los Feliz nové prolézačky a dětem postavit i vlastní skatepark. I kvůli nim navíc pořídil dům jen půl míle od nového bydliště Angeliny za 25 milionů dolarů. Dům koupila loni v dubnu.

V zahradě Brad také nainstaloval obrovský tobogán a skákací hrad, houpačky a dům na stromě, který je před zraky umně schovaný ve větvích.

Nic naplat, u táty si asi děti užijí trochu víc zábavy. Vlastní zábavní minipark je ve velkém kontrastu se zahradou Angeliny Jolie, která nedisponuje žádnými zábavnými hračkami a hrami, které děti milují.

Poprvé napuštěný bazén

Poprvé za poslední dva roky je navíc Pittův bazén naplněn vodou a obklopen nafukovacími hračkami, což je jistě známkou toho, že potomci si s otcem užívají delší čas, než jen dozorovaných pár hodin, jak tomu bylo krátce po rozchodu rodičů.

Pittovu zahradu dětských snů si můžete prohlédnout na snímcích v galerii.