Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Brad Pitt a Jennifer Aniston jsou opět spolu

Brad Pitt a Jennifer Aniston
Brad Pitt a Jennifer Aniston
Zdroj: Profimedia
Brad Pitt a Jennifer Aniston

Fanoušci páru si tak moc přejí, aby se dali dohromady, až se zdá, že Brad Pitt (56) a Jennifer Aniston (51) jejich přání vyslyšeli.

Kdysi byli americkým „zlatým vejcem“. Dali se dohromady, když byli oba na vrcholu svých kariér, a podobně jako třeba Beckhamovi se rychle stali jedním z nejfotografovanějších párů světa. Firmy se předháněly, která je uloví pro svůj záměr, a jejich příznivci se těšili na každý okamžik, kdy je uvidí spolu. A přestože staré známé rčení říká: Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky, tihle dva se ho rozhodli ignorovat a v poslední době zavdali hned několik příčin k tomu si myslet, že jsou opět spolu.

 POMALÉ SBLIŽOVÁNÍ

Snad největší rozruch vzbudili na předávání letošních filmových a televizních cen SAG Awards, kde to vypadalo, že spolu něco mají. Rozdávali úsměvy na všechny strany, letmo se tu a tam dotkli a hleděli si z očí do očí, což rozhodně nepůsobilo kamarádsky. Toho si samozřejmě všimla média a poprask byl na světě.

Za poslední půlrok byli také několikrát viděni spolu, a to nejenom na veřejnosti. Herec se například v únoru loňského roku zúčastnil oslavy Jenniných padesátých narozenin a v prosinci zavítal i na její vánoční večírek. Teď dokonce vyšlo najevo, že za to, že se Jennifer Aniston rozešla v roce 2018 se svým manželem Justinem Therouxem, tak trochu také může Brad Pitt. Herec, známý například z filmu Mulholland Drive, prý údajně doma našel milostné dopisy, které Brad psal Jennifer, když spolu ještě chodili. Netušil prý, že si je celé ty roky schovávala.

 

PŘED OKOLÍM NIC NEUTAJÍ

Zdroj blízký páru se po jejich vystupování na SAG Awards vyjádřil, že si nemyslí, že by Jenn přestala mít Brada ráda, i když jí zlomil srdce a opustil ji kvůli Angelině Jolie. „Trvalo to sice dlouho, ale všechno mu odpustila. Právě odpuštění bylo velkou součástí jejich proměny,“ řekl. A že i Brad je Jennifer stále nakloněn, potvrdil dlouholetý spolupracovník Bradovy filmové produkční společnosti Plan B: „Jediné, o čem dokáže v poslední době mluvit, je Jenn. Ani jednoho z nich jsem nikdy neviděl tak šťastného.“

 

ZPĚT NA ZAČÁTEK

Faktem ovšem je, že bývaly chvíle, kdy byli Brad a Jennifer neskutečně šťastní. Všechno to začalo v roce 1994, kdy se poprvé setkali. I když si byli sympatičtí, na první rande šli až o čtyři roky později, v roce 1998, a to údajně poté, co byli propojeni kvůli práci svými agenty. Netrvalo dlouho a začalo to mezi nimi jiskřit. Společné ukazování se na veřejnosti a pózování fotografům způsobilo, že se brzy stali zavedeným párem, kterému svět leží u nohou.

V listopadu 1999 se Pitt a Aniston zasnoubili. Ačkoli chtěli fanoušci vědět o páru co nejvíc, oba byli rozhodnuti udržet svůj romantický vztah v maximální tajnosti a jejich svatba v červenci 2000 v Malibu byla pro fotografy zcela zakázaná. Některé místní televizní stanice o události i tak informovaly, co se ale dělo přímo na obřadu, nikdo nevěděl. Vypadalo to, že už to nemůže být lepší. Pohádkové svatbě tehdy přihlíželo mnoho známých osobností, včetně hereččiny blízké kamarádky Courteney Cox a jejího dnes již bývalého manžela Davida Arquettea nebo jejích ostatních kolegů ze seriálu Přátelé.

 

PRO JENNIFER RÁNA POD PÁS

Celých pět let představovali jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu, jenže v květnu roku 2004 začalo natáčení snímku Mr. and Mrs. Smith, kde se herec seznámil s Angelinou Jolie a mnoho bulvárních plátků okamžitě začalo hlásit, že si Pitt a Jolie začali aférku. Tyto zvěsti sice Brad zpočátku popíral, nevydrželo mu to ale dlouho. Když se pak objevily snímky, na kterých jde po pláži v Keni s Angelinou a jejím adoptivním synem Maddoxem, Jennifer se rozhodla vztah ukončit a v únoru 2005 zažádala o rozvod.

Jen o měsíc později byli oficiálně rozvedeni. Po sedmi letech tak šel „zlatý pár“ od sebe a netrvalo dlouho a Pitt veřejně přiznal svůj nový vztah s Angelinou Jolie. Na tu se okamžitě snesla vlna kritiky od fanoušků, protože řada lidí nemohla skousnout, že se Pitt a Jennifer rozešli, a dávali to za vinu jí. Brad to tedy vyřešil po svém a jen pár měsíců po rozvodu oznámil, že s Angelinou čekají prvního potomka.

 

KAŽDÝ SI JDE SVOU CESTOU

To byla pro Jennifer další rána, se kterou se jen těžko vyrovnávala. I když se spekulovalo, že děti v tu dobu ještě nechtěla, takovou reakci od svého bývalého manžela jen pár měsíců po rozvodu nečekala.

Chvilku si hrála na ukřivděnou a po několika nevydařených známostech si konečně našla nového muže, kterého si v roce 2015 i vzala. Byl jím kolega Justin Theroux, se kterým se seznámila v květnu roku 2011. Než se vzali, byla s ním celé tři roky zasnoubená.

Tento vztah ale podobně jako v případě Brada a Angeliny, kteří se rozešli v roce 2016, nevydržel a pár šel v roce 2018 od sebe. Údajně kvůli tomu, že Justin si nikdy nezvykl na život v Los Angeles a čím dál častěji trávil čas v New Yorku, kde měl většinu přátel. Jennifer se k tomu později vyjádřila tak, že se s Justinem stali kamarády a ona s ním nechtěla zůstávat jen proto, aby nebyla sama. Od té doby jsou Brad i Jennifer single a spekuluje se, že si k sobě opět našli cestu. Jak blízkou, ale vědí jen oni dva. Když se Brada jeden novinář přímo zeptal, zda se dali s Jennifer opět dohromady, vztah nevyvrátil, pouze konstatoval: „Ach můj bože!“

 

ODHALENI DÍKY ANGELINĚ?

I když je to už přes patnáct let, co se Jennifer a Brad Pitt rozešli, jejich fanoušci stále doufají, že je uvidí znovu pohromadě. Naději jim teď dala sama Angelina Jolie. Už v roce 2018, kdy hrozilo, že by se Brad a Jenn mohli dát opět dohromady, neváhala a zavolala Jennifer, aby se od jejích dětí držela dál. Zdroj amerického magazínu New Weekly to okomentoval, že Angelina si nepřeje, aby Jennifer dělala jejím dětem nevlastní mámu. Teď zašla ještě dál a žádá všech šest dětí do výhradní péče. Magazín Woman’s Day dokonce přišel s tím, že Angelina zažádala o to, aby Jennifer měla přímo zakázáno děti vídat. Vypadá to, že tedy mezi Jennifer a Bradem není jen přátelství.

 

ČAS NA NOVÝ ZAČÁTEK

Když se Jennifer pár měsíců po rozvodu s Bradem zeptali, co stálo za jejich rozchodem, řekla, že lidé se během života mění, a proto se často rozpadají i jejich vztahy, a pokud manžel a manželka nerostou společně, riskují, že se budou navzájem lišit. To se prý přesně stalo mezi ní a Bradem. „Je to komplikované, vztahy jsou komplikované. Jste dva lidé, kteří se neustále vyvíjejí, a občas nastanou chvíle, kdy se tyto změny střetnou. Když přestanete růst společně, nastanou problémy,“ vyjádřila se. Po celou dobu manželství prý měli oba nabitý program, který jim bránil trávit více času společně. Aniston byla velmi zaneprázdněná natáčením oblíbeného seriálu Přátelé, zatímco Pitt si budoval kariéru na filmovém plátně. Nyní to ale vypadá, že společnou cestu opět našli a mohou zase růst spolu.

 

Setkání v Přátelích Díl s názvem Pomluvy se stal divácky velmi úspěšným. Brad v něm ztvárnil bývalého spolužáka Rosse (David Schwimmer) Willa, který nebyl zrovna Racheliným velkým fandou. Brad tehdy pravidelně docházel za Jennifer na natáčení a štáb mu tuto epizodní roli nabídl.

 

Trvalo to sice dlouho, ale všechno mu odpustila. Právě to odstartovalo jejich proměnu.

 

Krásná, ale sama i po padesátce je považována za jednu z nejvíce sexy žen světa a stále patří mezi nejlépe placené herečky. Jen v osobním životě nemá příliš štěstí. Změní se to?

 

Společné děti

Tři děti porodila Angelina sama, tři jsou adoptované. Nejprve si osvojila syna Maddoxe, poté dceru Zaharu a o dva roky později ještě Paxe Thiena. S Pittem má dceru Shiloh a dvojčata, Knoxe a Vivienne.

 

Vášnivý románek skončil naschvály

Když spolu natáčeli film Mr. and Mrs. Smith, létaly mezi nimi jiskry na všechny strany. Teď se marně snaží domluvit, jak se budou starat o děti. Brad doufal, že do května bude vše vyřízené, Angelina mu ale nic nedaruje.

 

Autor: LUCIE VODÁKOVÁ

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU