Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Brad Pitt (54): Single život mu svědčí, podívejte se, jakou prošel proměnou

Brad Pitt
Brad Pitt
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (22)

Brada Pitta asi netřeba představovat. Zřejmě na světě existuje jen velmi málo lidí, kteří by neměli povědomí o špinavém blonďákovi s modrýma očima, který se dokáže podívat tak, že se ženám podlamují kolena. Právě jeho pohled v posledních měsících ztratil tu pověstnou jiskru, ale teď to vypadá, že je “Breďák“ zase zpátky.

Herec v poslední době řešil rozvod se svou druhou ženou Angelinou Jolie (první byla také herečka Jennifer Aniston), se kterou společně vychovávali šest dětí, tři adoptivní, tři biologické. Ve hře je kromě dohodnutí se na tom, komu a v jaké míře připadne péče o děti, samozřejmě také rozdělení ohromného majetku.

Brad i Angelina vždy patřili k těm plašším celebritám a zájem o jejich osoby je velmi zmáhal. V době, kdy oznámili světu, že se definitivně rozcházejí, šlo o zájem abnormální, který by ustál málokdo. Dnes to vypadá, že jsou oba už z nejhoršího venku a že došlo k rozumné dohodě. Podívejte se do galerie na legendární, ale také unikátní snímky Brada Pitta, a na to, jak vypadá v současnosti.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky