Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Boulevard Bořka Slezáčka

Boulevard Bořka Slezáčka
Boulevard Bořka Slezáčka
Zdroj: Lucie Vítková

Co všechno Bořka napadá, než vyčistí bazén...

Diskutujte: Souhlasíte s Bořkem?

Zdravím vás, milí čtenáři... Jak se daří v parném létě? U nás doma vše v podstatě ok. Jediné, na co si snad mohu stěžovat, je, že musím neustále vybírat naváté listí a jiné smetí z bazénu a montovat skříňky, do nichž budeme ukládat svršky nového člena rodiny, syna Andreje, jenž se nastěhuje v říjnu. Do toho po očku sleduji olympiádu a též hemžení okolo přímé volby prezidenta. Nutno říci, že sportovci a kandidáti na funkci nejvyšší jsou teď, v okurkové sezoně, hlavními celebritami. Dodejme, že celebritami oprávněnými, pokud tedy pominu Okamuru a Pomejeho, kteří asi něco špatného snědli a rádi by si zaprezidentovali. No ale proč ne, alespoň bychom se měli čím bavit v tom našem slzavém údolí. No řekněte sami, kdo je vám nakonec sympatičtější, kašpárek, nebo úředník? Ale dosti hospodské politiky a šup k předmětu našeho zájmu, tedy k šoubyzu. Sílu opět sledovat pořad VIP Prostřeno jsem v sobě tentokrát nenašel, omlouvám se a zároveň lituji. Kdybych věděl, že budu mít možnost sledovat Báru Nesvatbovou a její ministerskou dcerku Bibi - mimochodem se tak jmenoval pes mojí babičky, druhý byl Darina - byl bych seděl u telky už půl hodiny předem, těšíce se na dávku pražské noblesy v podání autorky lechtivých povídek. O VIP Prostřeno jsem si přečetl na jednom z našich bulvárních serverů a ač to normálně nedělám, dal jsem si i debatu pod předmětným článečkem. No síla je to, jaké sprostoty a arogance jsou schopni lidi na úkor bližních se dopustit. Dobře, taky tady bývám na hraně, ale dělám si srandu. Ti debatéři myslí své výrony naprosto vážně! Když nás mohou americké špionážní systémy sledovat, kdy řekneme či napíšeme Obama, teror, kokain, mohly by sledovat i sprostotu a tupost a trestat ji zdražením připojení k internetu.
Ještě aktualita inspirovaná zahraničím. Dočetl jsem se, že kokain Kate Moss nezničil, že je naopak více sexy než dříve a že má spoustu lukrativní práce. No, vážení, kdyby měl kokain ničit a kácet řady celebrit a byznysmenů, byla by to krize větší než pád Lehman Brother. No nic, já jdu čistit bazén. Jak si kdo ustele, tak si i lehne.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Co dnes dělá Martin Krafl?

Ačkoli Martin Krafl (41) rozhodně není žádný kmet, jeho životopis je už nyní velmi pestré čtení: novinář, vedoucí tiskové služby prezidenta, mluvčí…

Akční letáky