Borhyová: Niko žádný důvod k žárlení nemá

Niko žádný důvod k žárlení nemá

Moderátorka Lucie Borhyová znovu poznává svět dětskýma očima, nerada plánuje a Story prozradila, co přinesl Ježíšek nejen jejímu synovi, ale i příteli...

Když LUCIE BORHYOVÁ (32) před třemi lety odlétala do Řecka, kde fotila svůj kalendář, netušila, že se zpátky domů vrátí zamilovaná. „Zřejmě tomu tak chtěl osud, protože původně jsme měli fotit v Thajsku. Termín se tenkrát přesouval kvůli mé účasti v Bailandu a když nakonec padlo definitivní datum, tak v Thajsku byly zrovna monzunové deště, takže jsme odletěli na jiné místo.“ V prosinci téhož roku se už Lucie nezdráhala vyjít s pravdou ven a na křtu uvedeného kalendáře už Nika Papadakise (35) představila médiím. A bez zajímavosti určitě není, že při té příležitosti rodinný přítel pěvec Štefan Margita prohlásil: „Tentokrát svatba bude, cítím to.“ Zatím k naplnění jeho slov nedošlo, nicméně uvedený pár už přivedl na svět syna a dalšímu potomkovi se rozhodně nebrání.

Lucie Borhyová


Co je u vás nového?
U mne je neustále něco nového, každý den je pro mě něčím nový... (smích)
Zkuste být konkrétnější, prosím.
Například můj syn začíná mluvit... Každý den mě překvapí novým slovíčkem nebo nějakou činností, kterou doposud nedělal. Znovu s ním poznávám svět dětskýma očima a moc si to užívám.
Lucasovi teď byly dva roky, že?
Je to tak. Dlouho jsme přemýšleli, jakou mu připravíme oslavu. Měli jsme dvě varianty, buď slavit v rodinném kruhu, a nebo pozvat známé s jejich dětmi a připravit mu, řekněme, dětskou party. Nakonec vyhrála první varianta, protože Lucas je s dětmi často a také by nevěnoval takovou pozornost oslavě, ale hlavně dětem. Takže jsme si jeho druhý rok připomněli v rodinném kruhu. Cítil už od rána, že je to výjimečný den, radoval se z dárků a několikrát po sobě chtěl sfoukávat ty dvě svíčky na dortu... (smích)
Vrátím se k vašim pracovním nabídkám. Skutečně jste všechny odmítla?
Až na pár výjimek ano. Mezi ně patřila, řekněme, mně jedna velmi blízká záležitost.
Blízká v čem?
Bylo to moderování závěrečného golfového turnaje sezony profesionálů a slavnostního večera při příležitosti 20. výročí České PGA (profesio-
nální golfové asociace -– pozn. red.). Na hraní golfu a setkání s přáteli, které mezi jeho hráči mám, mi totiž v poslední době nezbývá bohužel čas, tak jsem to všechno mohla alespoň takhle skloubit dohromady.
Předpokládám, že když šlo o golf, tak jste se tam potkala se svým bývalým partnerem Alanem Babickým.
Ano.
O čem jste si povídali?
O životě a o golfu. Nic výjimečného... Ale my jsme spolu v kontaktu stále. S Alanem jsme se nerozešli ve zlém a od okamžiku, kdy se naše společná životní cesta rozdělila, jsme velmi blízcí kamarádi.
Co říká na vašeho kamaráda Niko?
A co by měl říkat...? (smích)
Je pravda, že nemusí říkat nic, protože když chlapi žárlí, tak toho moc nenamluví...
Niko žádný důvod k žárlení nemá. Ví, že jsme spolu žili téměř devět let, a to je docela dlouhá doba, která ani jednomu z nás ze života nezmizí. Zná ho osobně, byli jsme několikrát všichni na společném obědě, v kině, navštěvujeme se. Dá se říct, že Alan je náš rodinný přítel.

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v časopise Story, které je právě na novinových stáncích. 


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky