Dokonale rovné vlasy doplnila i o novou barvu. Namísto melíru po celé hlavě zvolila odbarvené, platinové pramínky, které jí vepředu lemují tvář. K této technice barvení velmi často přistupují právě blondýnky. Naprosto totožný účes nosí i australská herečka Margot Robbie. Fanoušci obě krásky hned začali porovnávat.

Trend v účesech

Moderátorka Televizních novin je své image věrná už několik let. Není se čemu divit, dlouhé blond vlasy jí velmi svědčí. O její účes se stará již několik let známý kadeřník Jakub Sak. "Nikdo vás nezná tak dobře jako váš kadeřník," napsala k fotografii s novým účesem Borhyová.

Vlasový contouring je v posledních měsících velkým trendem. Pomocí této techniky dokážete zakrýt některé nedostatky ve tvaru obličeje. Například ztlumit výraznější nos či příliš široké čelo.

Herečka vs. moderátorka

Pod fotografií pětačtyřicetileté hvězdy TV Nova se začaly okamžitě objevovat pochvalné komentáře. "Prostě nádherná," napsala jedna z fanynek. "Super, jako dvacítka," přidala se další. Jeden z komentářů se ovšem opakoval více než ostatní. Fanoušci v krásné moderátorce viděli australskou herečku Margot Robbie. Proměnou Borhyové se nechal unést i moderátor Leoš Mareš, který natočil titulku novin, na níž byla vidět Borhyová a dodal k tomu hastag Margot Robbie.

Moderátorka a herečka spolu mají více společného než jen podobný střih a barvu vlasů. Obě dvě jsou známé svým neustálým širokým úsměvem od ucha k uchu. Jsou také milovnicemi výrazných rtěnek. Mimo to nedají dopustit na poslední módní trendy. Obě moc dobře ví, že blondýnkám sluší červená a černá. V případě něžnějšího outfitu se nebojí sáhnout po jemných puntíkovaných šatech.

Související články