Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Při vzpomínce na Slezáčka se mi dělá špatně: Krainová promluvila o exmanželovi

Simona Krainová a Bořek Slezáček
Simona Krainová a Bořek Slezáček
Zdroj: Profimedia
Simona Krainová a Bořek Slezáček

Manželství to bylo bouřlivé a trvalo jen velmi krátce. Důvodem rozpadu vztahu Simony Krainové a Bořka Slezáčka byl alkohol. Ten totiž moderátor konzumoval přespříliš. Závislý byl léta, a kdyby mu nepomohla jeho současná přítelkyně, bůhví jak by to s ním dopadlo.

Dnes přiznává, že pil už jako velmi mladý. Právě to byla ta chyba. „Pil jsem už na škole, pomáhalo mi to překonávat úzkostné stavy,“ svěřil se v pořadu 13. komnata na ČT1.

Jeho život byl nekonečný večírek, ale i kocovina. S tou se budil a šel spát. V dobách největší slávy moderoval hitparádu Eso a ani si neuvědomoval, že to s ním jde čím dál více z kopce. Slavný Slezáček mohl mít každou ženu.

Slezáček přiznává, že pil už jako velmi mladý

„Měl jsem pocit, že na mě všichni všude čekají,“ říká Bořek v 13. komnatě. „Chodily mi zajímavé nabídky a pracovní šance, jenže jsem je tak nějak propil. Měl jsem pořád hladinku,“ přiznává. V roce 2004 si vzal modelku Simonu Krainovou. O dva roky později následoval rozvod.

Vztah to byl bouřlivý především kvůli alkoholu. Slezáčka totiž zajímala jen plná sklenička a všechno ostatní bylo druhořadé, i modelka po boku.

Důvodem rozpadu vztahu Simony Krainové a Bořka Slezáčka byl alkohol

„V partnerském vztahu mě nic nevyvede z míry. Ale když mi začalo docházet, o co u Bořka šlo, bylo to pro mě takové zklamání, že se mi dodnes při každé vzpomínce dělá špatně,“ řekla Krainová pro Elle v rozhovoru, který vedla Dara Rolins.

„Ve vztazích jsou vždycky nějaká zklamání. Většinu jsem uměla pochopit a odpustit, ale u něj jsem to nikdy nedokázala,“ dodala. To si Slezáček nenechal úplně líbit a nazval Krainovou narkomankou a psychopatkou. Posléze se za svoje tvrzení omluvil. Prát špinavé prádlo na veřejnosti se nesluší. Svoje slova zpět ale nevzal.

Jeho život byl nekonečný večírek

„S panem Slezáčkem nechci být vůbec spojována. Vše, co o mně řekl, je lež, ten, kdo mě zná, ví, jaká jsem. Rozhodně to nebudu řešit s právníky, je zbytečné se tím zabývat,“ reagovala na nastalou situaci modelka pro Blesk.

S Krainovou pro sebe asi zkrátka nebyli stvořeni. Kdyby Slezáček následně nepotkal svoji současnou přítelkyni Žanetu, nikdo si nechce ani představovat, jak by to dopadlo.

V dobách největší slávy moderoval hitparádu Eso

„Vytáhla mě z toho příkopu a z mně neznámého důvodu mi věřila. Nemůžu ji zklamat. Našel jsem si specialistu na závislosti. To byl nový začátek,“ konstatoval pro Českou televizi moderátor, který má se svojí drahou polovičkou dva syny a žije šťastný život.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU