Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přítelkyně Bohuše Matuše promluvila o svatbě: Určitě se vysekám

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia
Bohuš Matuš

Lucie Palkaninová má stále ještě status přítelkyně. V budoucnu by ale velmi ráda byla manželkou. O 30 let starší Bohuš Matuš jí slíbil, že si ji vezme v den jejích osmnáctých narozenin. Ze sedmnáctileté Lucie už udělal matku, tak teď už zbývá jen říci si sladké ano.

O tříměsíční Natálii se oba starají ukázkově. Alespoň podle sociálních sítí ji zahrnují láskou a péčí. Matuš se otcem nikdy stát nechtěl, ale když poznal Lucii, bylo rozhodnuto.

Lucie posléze odložila školu na druhou kolej, otěhotněla a nyní se stará o miminko. Se zpěvákem plánují svatbu v den jejích osmnáctých narozenin.

„Svatbu bychom chtěli 12. května, na Lucinčiny osmnácté narozeniny. Pevně doufám, že restrikce pominou a budeme se moci vzít. Snad to půjde. Chci, aby měla Lucinka zážitek na celý život,“ svěřil se zpěvák Blesku.

Svatba na spadnutí?

„Budeme se brát v Krtkově světě v Horních Měcholupech. Je to rozhlehlý a nádherný park, romantické místo, majitel nám nabídl, že se nám tam o veselku postará. Oběma se nám tam moc líbí, tak jsme nadšeně souhlasili,“ prozradil, že mají vybrané místo.

„Měla by to být ta úplně nejkrásnější svatba, doufejme, že budeme mít možnost pozvat kolem sta hostů. Hlavně Lucinka má velkou rodinu, pozvu i svou a pár lidí z branže, prostě svoje nejbližší. Určitě nebude chybět písnička Stín katedrál,“ dodal.

To Lucie má ze dne D obavy. Bojí se zejména svatebních šatů a přiznala, že je nervózní. „Strašně! Nejsem zvyklá na šaty, určitě se vysekám,“ odpověděla na Instagramu na dotaz jedné z fanynek a doplnila, že na obřadu nebudou chybět bodyguardi.

Obavy ze dne D

„Přiznám se, že je mi nejlépe v teplákách a XXXL mikině, ale snažím se s tím něco dělat,“ smála se Lucie. Pro Matuše její nízký věk není překážkou. Neřeší ani věkový rozdíl. Vztah si dokáže bez problémů obhájit, byť si okolí myslí své.

„Přestože je Lucii sedmnáct a za dva měsíce jí bude osmnáct, myslím si, že to není tak hrozný skok. Mně sice bude padesát… ale podívejte se. Trápí mě, když se píší články, které nejsou pravdivé. Nebo když se moje věty úplně přemění, a pak to vypadá různě,“ dodal Matuš pro pořad ShowTime.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky