Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš zůstal na dceru úplně sám, Lucinka musí do nemocnice

Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Zdroj: Profimedia
Bohuš Matuš s manželkou Lucií

Bohuš Matuš krátce po svatbě zažívá chvilky hrůzy! Známý zpěvák zůstane nějaký čas na svou malou dcerušku Natálku sám, jelikož jeho manželku Lucii musí nečekaně operovat.

Bohuš Matuš před nedávnem změnil svůj status starého mládence, když si vzal svou partnerku Lucii za právoplatnou manželku. Partneři spolu mají půlroční dceru Natálii a všem dokazují, že třicetiletý věkový rozdíl rozhodně není v jejich vztahu překážkou.

Svatbu měl muzikálový zpěvák v zábavním parku Krtkův svět a veselka se konala v den osmnáctých narozenin nevěsty Lucinky.

Spokojené manželství už po pár týdnech narušily první problémy. Matušovi začal lézt na nervy soused, který si pravidelně stěžoval na hluk, a tak plánuje s celou rodinou druhé stěhování za krátkou dobu. Do toho ale přišla nečekaná nemoc novomanželky Lucinky.

Bohuš Matuš zůstal s dcerou sám

Bohuš Matuš je strachy bez sebe, u jeho manželky Lucie totiž začaly nečekané zdravotní komplikace, kvůli kterým ji čeká na konci měsíce operace.

Matuš se během pobytu své ženy v nemocnici bude muset postarat o dceru, což je ale vzhledem k jeho pracovní vytíženosti problém. Proto prý s péčí o Natálku vypomůže babička.

„O Lucku se bojím, je to moje žena, ale věřím, že vše dopadne dobře. Objevil se nějaký problém v oblasti břicha, který se musí řešit operačním zákrokem. Takže se budu starat o dceru, ale protože mám hodně vystoupení, tak po dobu, co bude Lucka v nemocnici, mi s Natálkou bude pomáhat babička. Jinak bych to časově nezvládl,“ prozradil muzikálový zpěvák webu Zivotvcesku.cz.

Zpěvák bude muset své Lucince více pomáhat, čeká ji náročný zákrok

Lucinka Matušová má zákrok naplánovaný zhruba za dva týdny, Bohuš Matuš si ale uvědomuje, že bude muset své ženě pomáhat i po operaci.

„Otázka je, jak na tom bude manželka po zákroku, ale je mi jasné, že jí budu muset více pomáhat,“ řekl zpěvák stejnému webu.

Podobné komplikace po porodu měla nedávno i Ornella Koktová, která skončila v péči lékařů doslova za pět minut dvanáct a následně přiznala, že skutečně bojovala o život. Nezbývá než popřát Lucince Matušové mnoho štěstí při zákroku a snad bude mít lepší průběh než zmiňovaná trojnásobná maminka Ornella.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky