Bohuš Matuš ve věkovém rozdílu problém nevidí. Důležité je, že si mají co říct. Seznámení to bylo osudové. Sice se potkali, když bylo Lucii pouhých patnáct let, ale on už tehdy věděl, že se jedná o tu pravou. Před rokem mu porodila dceru Natálii a v květnu ji Matuš pojal za ženu.

Na svatbě pochopitelně nechyběla rodina. Šušká se, že zejména tatínek bývalé studentky konzervatoře ho nemohl snést. Matuš ale věci uvádí na pravou míru.

„S rodiči Lucie vycházím od úplného začátku skvěle. Maminka chodí ráda na muzikály, tak nebyl problém,“ řekl Šípu Matuš. „Lucčin otec mě vnímal od začátku v pohodě. Jen ho mrzelo, že Lucie přestala navštěvovat mezinárodní konzervatoř,“ pokračuje.

Druhé dítě plánujeme, říká Matuš

K tomu ji ovšem zpěvák nenutil. Odešla sama na vlastní žádost. Momentálně je především maminkou a láskyplně se stará o malou Natálii. Sama nedávno uvedla, že po svatbě se s Matušem mají snad ještě raději.

„Čas po svatbě si užíváme stejně jako předtím,“ říká Matuš Šípu. „Máme krásné společné dny. Jsme 24 hodin spolu, pokud zrovna nehraju v muzikálu Láska nebeská nebo nejsem na vystoupeních, která v současné době mám,“ odkrývá Matuš, jak je zaneprázdněný.

I tak by se nebránil druhému dítěti. „Druhé dítě plánujeme až za pár let, chceme bratříčka pro Natálku,“ netají jejich plány. Momentálně je však na sto procent zaměstnává malá dcera, která jim do života přináší opravdové štěstí.