Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš (46) se rozhodl stát otcem: Nechci být pro svoje děti dědečkem

Bohuš Matuš s přítelkyní Lucinkou
Bohuš Matuš s přítelkyní Lucinkou
Zdroj: Šíp
Bohuš Matuš s přítelkyní Lucinkou

Bohuš Matuš se nijak netají slabostí pro mladičké dívenky. Tou pravou je dle jeho slov šestnáctiletá Lucinka, se kterou prý bude, jak nejdéle jen bude moct. Oba exkluzivně prozradili, že se momentálně snaží stvořit nový život a planá slova to nejsou. „Pracuji na tom, ať pak nevychovávám spíše vnoučata,“ poodhalil soukromí zpěvák.

Třicetiletý rozdíl není pro Bohuše Matuše překážkou. Láska pro něj prostě pravidla nemá. Svůj nehynoucí cit k šestnáctileté Lucince, jak jí s oblibou říká, dokazuje tím, že ji neopustil. Vztah nesourodé dvojice trvá už téměř rok a půl.

„Vztah se vyvinul, jsme spolu, bydlíme spolu. Máme se rádi a budeme spolu i dál, co nejdéle to půjde. Já si myslím, že k sobě máme blíž, hodně jsme se poznali,“ prozradil Matuš Šípu. Věří, že s touhle mladicí to tentokrát vyjde. Proti nepřejícím závistivcům nebojuje. Rozhodit je může leda věčným optimismem. Vše je totiž podle něho zalité sluncem.

Konečně našel tu pravou

„Lucinka teď chodí učit tancovat do jedné umělecké školy. Je vynikající tanečnice, tak učí malé dětičky a je spokojená i šťastná,“ pokračuje Matuš, se kterým studentka pražské konzervatoře občas vystupuje s hitem Tak abyste to věděla. „Ona se jako zpěvačka moc necítí, ale na svůj věk zpívá slušně,“ vysvětluje Matuš. Prý daleko lépe tancuje, než zpívá. Schválně jestli tomu tak bude, až bude Lucinka těhotná. Soudě podle jejich slov, možná to bude coby dup.

Na otázku, zda mají nějaké plány do budoucna, měla překvapivě jasnou odpověď Lucinka. „Miminko,“ řekla. „Ano, je to pravda. Lucinka moc chce miminko, tak já se snažím, abych pak nevychovával spíše vnoučata,“ odhalil soukromí zpěvák. „Pracujeme na tom, viď Lucinko?“ tázal se Matuš ještě Lucie poblíž. Ozval se jen lehce nervózní smích.

„Ona se směje, tak je to holčička, no,“ zhodnotil situaci zpěvák. „Mě mamka taky měla, když jí bylo sedmnáct. Ona nás měla všechny tři už ve dvaceti, chudinka, uvedl Matuš. Lucie by tedy rodila ve věku, jako Matušova matka kdysi.

Plánují další společnou dovolenou

„Ona Lucka to má opravdu trošku jinak. Je vyspělá. Nekomunikuje s klukama ve svým věku, jí se nelíbí. Líbí se jí prostě starší muži,“ popisuje Matuš tužby své mladé lásky a dodává, že se také chystají na další společnou dovolenou. „Lucinka má tetu na Floridě, tak tam chceme v lednu jet nebo někam blíže. Uvidíme, jak to bude. Nemám moc času, ale plánujeme, že k moři pojedeme.“ Zda pojede Lucinka za moře už s nepatrným bříškem, ví jen oni dva.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky