Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Komplikace před porodem kvůli covidu : Bohuš Matuš řeší, kde bude Lucie rodit

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia

O třicet let mladší přítelkyně Bohuše Matuše už má veliké bříško a porod se nezadržitelně blíží. To však zpěváka trápí, jelikož v tuto chvíli vůbec neví, kde bude jeho Lucie rodit.

„Měli jsme domluvenou porodnici, ale tam je teď zavřeno. Tak pojedeme tam, kde to půjde,“ tvrdí Matuš. „Je tam do 19. listopadu zavřeno,“ zoufá si zpěvák. Ten momentálně tráví čas jen s Lucií. „Musím být pořád s ní. Už to asi brzy bude,“ prozradil webu Expres.cz.

„Vůbec nevím, kde budeme rodit. Když tak jedeme sanitkou. Mám obavy, ale vše dobře dopadne,“ doufá zpěvák. Konečně je v životě šťastný, jelikož Lucie je ta pravá. I ona to tak cítí. Mladého kluka by mít po svém boku rozhodně nechtěla.

Bohuš Matuš Bohuš Matuš Zdroj: Profimedia

„Mně se nikdo předtím tak nějak nelíbil. Říkala jsem si, že nikdy nikoho chtít nebudu, že kluci jsou fuj. Pak se mi líbil on a tak to už zůstalo,“ svěřila se v pořadu Showtime.

„Myslím si, že ten věkový rozdíl tak strašný není. Když jsem si to tak přepočítával, tak až mi bude osmdesát, tak Lucka bude v mém současném věku, že,“ přiznal Matuš. Z věkového rozdílu si ale údajně nic moc nedělá.

Na miminko se těší

„Já jsem ho moc chtěla a jsem takto spokojená,“ řekla Lucie. „Najednou jsem zjistil, že mám Lucinku strašně moc rád. A když už, tak se vším všudy. I s určitou ostudou, která mě tím bude třeba provázet. Ale když to takhle krásně sedlo, jsem nakonec moc šťastný, že budu mít potomka a že nezůstanu sám,“ raduje se zpěvák.

Někteří jim vztah stále nepřejí. „Do očí nám to nikdo neřekl. Oni si jen hrají na frajery na internetu. Máme teď společný profil na Instagramu a devadesát procent komentářů je pozitivních. Lidé nám tam píší moc hezky a najde se třeba jen jeden blbec ze sta,“ vysvětluje Lucie. Uvědomuje si, že porod už se blíží.

Bohuš Matuš Bohuš Matuš Zdroj: Profimedia

O Lucii se stará

„Může to být kdykoliv, čekáme. Vše máme připravené,“ popisuje Lucie. „Já nebudu lhát, připravený na tu totální změnu nejsem. Ale moc se těším a podřídím tomu úplně všechno,“ tvrdí Matuš. Lucii už do budoucna naplánoval, co musí splnit.

„To je moje podmínka. Když Lucinka dodělá školu, udělám jí další miminko. Lucinka bude mít brzy osmnáct let, tak hned jak je oslavíme, vezmeme se,“ prozrazuje plány Matuš. Lucie je z představy svatby celá nadšená.

Momentálně je ale na prvním místě narození jejich dítěte. „Zajímám se o vše, co je spojené s narozením miminka. Společně s Lucinkou se snažíme zařídit vše, co je potřeba. Je to pro mě nový životní impuls a velká radost,“ svěřil se Šípu zpěvák.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU