Je to pár dní, co Bohuš Matuš odzpíval svůj nadlouho poslední koncert. Koronavirová opatření ho totiž připravila o práci. Alespoň má ale čas starat se o svoji těhotnou přítelkyni a plnit, co jí na očích vidí. Na další vystoupení se ale jistě těší.

Z toho posledního měl upřímnou radost. „Zpíval jsem dětem a moc mě to bavilo. Bylo to v zábavním lesním parku Krtkův svět. Byl jsem mile překvapen, jak to tam vypadá, a už se těším, až se svojí dcerkou místo navštívím,“ řekl zpěvák webu super.cz.

Nová role

„Těším se, až s tam budu s naší holčičkou jezdit třeba na šlapacích motorkách a jiných atrakcích, kterých tam je nespočet,“ svěřil se se svými plány Matuš. I když by rád dál vydělával, než se děvčátko narodí, pandemie mu to nedovolí.

„Mám bohužel nyní veškerá zpívání zrušená. Ale rozhodně nezahálím. Pilně zkouším se svou novou kapelou BM Band,“ prozrazuje. Zbytek volného času tráví se svojí vyvolenou, kterou si chce vzít. Žít na psí knížku, to není nic pro něho.

Porod se blíží

„S Lucinkou chodíme na procházky a na nákupy pro miminko. Poslední kontrola u doktorky byla opět v pořádku a Luci je nyní v osmém měsíci těhotenství,“ chlubil se umělec, který se stane otcem poprvé. Předtím po dítěti netoužil.

Časy se ale mění. Nyní je všechno jinak. „Zajímám se o vše, co je spojené s narozením miminka. Společně s Lucinkou se snažíme zařídit vše, co je potřeba. Je to pro mě nový životní impuls a velká radost,“ svěřil se Šípu Matuš.

„Rozhlížíme se po obchodech a internetu, abychom miminku připravili vše, co bude hlavně v prvních měsících života potřebovat. Hlavně aby bylo zdravé,“ vyslovil své přání Matuš, který se s Lucinkou přestěhoval do většího.

„Já jsem za to moc rád, že jsem se toho dočkal. I přes větší věkový rozdíl jsem našel v Lucince tu, se kterou chci mít rodinu a já věřím, že to zvládneme. Plně si uvědomujeme zodpovědnost našeho rozhodnutí. A jsme moc šťastní,“ dodal Matuš.

„Bohuš a Lucie jsou krásný pár a věkový rozdíl vůbec není znát, moc jim přeji, aby jim to vydrželo, každý si musí vztahem projít sám. Nemůže brát rady od druhých. Buď jim jejich láska vydrží nebo se jednou rozejdou,“ píší mu na sociálních sítích fanoušci.