Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš – plný pytel problémů

Zdroj: Profimedia.cz

Další návrat na scénu! Po delší odmlce se na scéně zase objevil zpěvák Bohuš Matuš. Natočil desku Smíření, tvrdí, že úplně změnil svůj život, a chce být zase slavný. Podaří se to?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Tentokrát vám něco řeknu o poněkud zvláštním zpěvákovi…

Tomu neuvěříš!

S Bohušem Matušem jsem se setkala, jak jinak, v době, kdy zpíval v muzikálu Dracula. Dělali jsme spolu rozhovor, který byl naprosto neobvyklý. Zatímco z ostatních celebrit člověk obvykle musí zajímavé informace páčit, Bohuš sypal jednu pikantní historku ze svého života za druhou. Některé byly vskutku šokující (až neuvěřitelné) – chtěl ho znásilnit nějaký muž, on před ním musel vyskočit oknem, přitom se pořezal a málem vykrvácel… Pro bulvár? Paráda!

Rande s Ijáčkem

Jinou, ale stejně zvláštní zkušenost s Bohušem udělala jedna má kolegyně. Napsala totiž do novin, že se o Matušovi ve společnosti říká, že je homosexuál. Nelhala, říkalo se to o něm od chvíle, co vstoupil do šoubyznysu. Jenže jakmile tahle věta vyšla, ozval se naprosto rozběsněný Matuš. To, co kolegyni sdělil do telefonu, se nedá reprodukovat. A žádal „satisfakci“ – redaktorka udělá reportáž z jeho rande s mladičkou přítelkyní, aby všichni viděli, že NENÍ na kluky. Stálo to za to! Romantické fotografie z Žofína a k tomu informace typu, že děvče oslovuje Bohuše Ijáčku (oslík z knížky Medvídek Pú), byly fakt neuvěřitelné.

Další skandály

Pak Bohuš na čas zmizel. Začalo se o něm psát až v souvislosti s kuřimskou kauzou – prý něco měl s Barborou Škrlovou. A jak už to je u Bohuše obvyklé, pro jedny noviny tuto informaci potvrdil, pro druhé rázem vyvrátil… Teď je zpátky v plné parádě! Prý se vyléčil ze závislosti na alkoholu a smířil se s Bohem, svými blízkými i s novináři, s kterými měl dřív problémy. Natočil desku Smíření a snad bude konečně opravdu slavný. Držme mu palce!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Zázrak jménem Meryl Streep

Je držitelkou světového rekordu: ve čtvrtek byla už popatnácté nominována na Oscara, tentokrát za film Pochyby. Meryl Streep (59) to ale nestačí.…

Akční letáky