“Pořídil jsem si nové auto. Je to SUV a mám z něj opravdu velkou radost. Kamarádi mi slibovali, že se budou brzy auta zbavovat, ale pořád se k tomu neměli, tak jsem si ho nakonec koupil sám,” vysvětlil Bohuš Matuš s tím, že je velmi rád, že má konečně prostorný a bezpečný vůz pro svou rodinu.

“Využiju ho hodně, protože teď hodně jezdím na různá vystoupení. V létě mě čeká muzikál Noc na Karlštejně, který se hraje třeba na zámku Kačina, Konopišti a dalších hezkých místech, na která se musím dopravovat. Hraní bude letos opravdu hodně,” uvedl pro Kafe.cz.

Velké množství pracovních příležitostí je navíc důvod, proč zpěvák letos pravděpodobně nestihne klasickou dovolenou u moře. “Někam bych ale rodinu vzal rád, takže asi pojedeme do Nízkých Tater, tam je také krásně,” prozradil Bohuš Matuš s tím, že už se na čas strávený se svými nejbližšími velmi těší.

Blond vlasy manželce sluší

Během léta také zpěváka čeká oslava padesátých narozenin, kterou se pro své fanoušky rozhodl zorganizovat na zámku spolu s grilováním. Účastnit se pochopitelně bude také jeho o třicet let mladší žena Lucie, která nedávno změnila barvu vlasů a po letech, která strávila jako brunetka, překvapila blond vlasy.

“Manželka je takhle moc spokojená a já také. Přece jen k modrým očím se světlé vlasy hodí lépe,” potvrdil hudebník, že se mu změna vizáže jeho osudové ženy velmi líbí. Není přitom divu, protože Lucii změna barvy skutečně velmi zjemnila a účes jí propůjčil vzhled princezny.

Související články