Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš (46) prozradil, jak se dozvěděl o miminku

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia
Bohuš Matuš

Bohuš Matuš (46) se stane poprvé otcem. Na prahu padesátky si připadá na dítě skvěle připravený a odhodlaný postavit se rodičovské roli čelem. 

Radost 

Bohuš Matuš (46) je skvělý zpěvák a muzikálová stálice, ale jeho osobní život budí rozpaky. Když s čerstvě patnáctiletou Lucinkou začal chodit, spousta lidí se jim vysmívala a ukazovala si na ně. Sám nejdřív nevěděl, co pro něj dívka znamená. Partnerka nebo kamarádka? Dnes už váhat nemůže. V prosinci se stanou rodiči. Před lety si kvůli útokům okolí a narážkám o pedofilních choutkách nechal u lékaře sepsat potvrzení, že je Lucie ještě stále panna. Na čas to odvrátilo útoky ve škole a pomluvy. 

Lucinka se minulý rok prořekla, že po dítěti touží. Její partner ji ale nabádal, ale se soustředila na studium, dodělala si maturitu, vytvořila zázemí a našetřila peníze. Na miminko ani jeden z nich nespěchal, ale ani se mu nebránili. Jednoho dne přišel zpěvák domů a jeho přítelkyně byla veselá, smála se, poskakovala a nemohla uvěřit tomu, co jí ukázal těhotenský test. 

Druhý pokus 

Matuš na to reagoval po svém. V šestačtyřiceti letech se stane poprvé otcem. Ze samé radosti se opil. O svoji Lucinku se ale jinak stará královsky a dbá na to, aby se cítila jako v bavlnce. Koupil jí elektrickou koloběžku i králíka. Snad budou sehraní a péči o dítě zvládnou. 

Matuš už jednu možnost na založení rázně odmítl. S předchozí partnerkou Nikolou se k dětem moc neměl. Po osmi letech vztahu se rozešli, protože si Nikola našla náhradu. Zpěvák ji měl sice moc rád pro její citlivou povahu, ale nedokázal se obětovat a dát jí to, po čem toužila. Chtěl jí ale zařídit život v pohodlí a hledal společné bydlení. Nikola mu totiž oznámila, že odchází k někomu jinému. Velkou roli hrála v jejich rozchodu i absence intimností, na které si Matuš nepotrpí. Nedobrovolný celibát držela Nikola přes pět let. Zpěvák s nadsázkou říkával, že  takový přístup zdědil po své babičce. Ta říkávala, že to dělají jenom psi a kočky.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky