Lucie podle Bohuše Matuše toužila po miminku už dlouho. Matuš k tomu nakonec svolil, i když sám v předchozím vztahu s partnerkou Nikolou tvrdil, že se na to necítí. S Lucinkou to však bylo něco jiného. O téměř třicet let mladší dívka je do něj zamilovaná až po uši a nebránila by se svatbě.

„Svatba ještě bohužel nebude, na dítě bych byla připravena klidně už teď, ale radši si počkám třeba do osmnácti,“ svěřila v nováckém pořadu Život ve hvězdách Lucie. „Říkám Lucince, ať si dodělá školu, maturitu a další věci a trochu se ještě rozkouká. Ale kdyby to mělo přijít, také bych se tomu nebránil,“ dodal Matuš.

Lucinka je momentálně v pátém měsíci

Neuběhl ani rok a už je to tady. Lucie tedy teď vzhledem k věku musí řešit svoje studium. „Bude studovat dálkově,“ prozradil Šípu řešení Matuš. Ten musí zařizovat i jiné věci, aby bylo připraveno vše, až se miminko narodí.

Čeká je oba velké stěhování. „Během pár měsíců bychom se měli stěhovat do většího bytu a tam pokojíček rozhodně bude. Rozhlížíme se po obchodech a internetu, abychom miminku připravili vše, co bude hlavně v prvních měsících života potřebovat. Hlavně aby bylo zdravé,“ přeje si Matuš.

Sám se vyjádřil k tomu, proč dítě dříve nechtěl a nyní změnil názor. „To si nemůžete naplánovat. To se prostě stane,“ vysvětlil. „A já jsem za to moc rád, že jsem se toho dočkal. I přes větší věkový rozdíl jsem našel v Lucince tu, se kterou chci mít rodinu a já věřím, že to zvládneme. Plně si uvědomujeme zodpovědnost našeho rozhodnutí. A jsme moc šťastní,“ řekl Matuš.

„Zajímám se o vše, co je spojené s narozením miminka. Společně s Lucinkou se snažíme zařídit vše, co je potřeba. Je to pro mě nový životní impuls a velká radost,“ svěřil se Bohuš Matuš Šípu.

Lucinka si dítě moc přála

Podle jeho manažerky Majky Schillerové do vztahu Matuš nejdříve nechtěl jít. „Stoprocentně mezi nimi přeskočila jiskra, i když se tomu Bohuš bránil. Bohuš a Lucie jsou velice dobří kamarádi, kteří společně momentálně tráví i přes velký věkový rozdíl spoustu času. Sama ale nevím, jak vážný bude ten vztah do budoucna,“ řekla pro iDNES.cz Schillerová před dvěma lety.

„Lucie je skvělá holka. Je velice hudebně nadaná, a tak jsou s Bohušem naladěni na stejnou notu. Souzní spolu po všech stránkách. Bohuš je nyní velmi šťastný. Nechme tomu volný průběh,“ dodala Schillerová.

Nyní je však jasné, že vztah přerostl v něco daleko hlubšího. Zpěvák se začal s Lucií vídat, když jí bylo patnáct let. Lucie za ním přišla do Divadla Hybernia, kde zpíval a řekla mu, že je nejlepší a nejhezčí zpěvák všech dob.