Muzikálový zpěvák si chce svou přítelkyni vzít za ženu a plánuje obří veselku s mnoha hosty v dětském parku Krtkův svět. Jenže kvůli covidu se svatba odkládá na dobu neurčitou.

„Asi zůstanu na ocet,“ překvapil Bohuš Matuš

„Vypadá to bledě. Asi zůstanu na ocet. Chtěli bychom mít velkou svatbu, a nyní to vůbec nepůsobí tak, že by nám už za necelé dva měsíce povolili takové množství svatebních hostů, jaké bychom tam chtěli mít. K tomu má ještě majitel Krtkova světa, v němž se chceme brát, potíže s úřady, takže vůbec netuším, jak to nakonec bude,“ přiznal znepokojený Bohuš Matuš webu Extra.cz.

Lucinku si měl Matuš vzít za ženu v květnu, přesně v den jejích osmnáctin, kvůli velikému počtu hostů ale tento termín nejspíš nebude možný. „Mám spoustu kamarádů, Lucinka taky a má velkou rodinu, a ošidit nikoho nechceme,“ vysvětlil zpěvák.

Matuš chce své budoucí manželce udělat co nejkrásnější den, na který nikdy nezapomene, kvůli tomu ale nejspíš budou muset počkat do rozvolnění vládních opatření. Zpěvák má totiž veliké plány, ze kterých odmítá slevit.

„Za svědka mi půjde František Janeček,“ prozradil zpěvák

„Měla by to být ta úplně nejkrásnější svatba, doufejme, že budeme mít možnost pozvat kolem sta hostů. Chci, aby měla Lucinka zážitek na celý život. Má velkou rodinu, pozvu i svou a pár lidí z branže, prostě svoje nejbližší. Určitě nebude chybět písnička Stín katedrál. Ale nebudu ji zpívat já, už jsem domluvený s kamarádem. Na své svatbě zpívat úplně nechci. A za svědka mi snad půjde František Janeček, už jsem ho o to požádal,“ pochlubil se Bohuš Matuš se svou vizí svatby.

Už nyní ale přiznává, že původní květnový termín s největší pravděpodobností padá. „Nyní už je ve hře víc variant, i ta, že se vezmeme v plánovaném datu, na Lucinčiny osmnáctiny, a oslava by mohla být až v létě. Nebo že to přesuneme celé. Ještě to nemáme rozhodnuté,“ říká zpěvák.

Větší starosti ale dělá Matušovi zákaz zpívání, práce už mu prý velmi schází. „Jsem nešťastný. Odmala jsem hudební exhibicionista. Už na základce jsem si zpíval i při hodinách, takže mě museli okřikovat. A teď se nic neděje. Kolikrát se mi proto nechce ani vstávat. Nebaví mě to. Docela trpím depresemi, ale když se podívám na dceru Natynku a ta se na mě usměje, tak se všechny chmury hned rozplynou,“ uzavřel.

Zda se čerstvý otec letos dočká vytoužené veselky s Lucinkou v dětském zábavním parku, je aktuálně ve hvězdách. Nepochybujeme ale o tom, že pokud na svatbu dojde, rozhodně půjde o událost roku. Necháme se tedy překvapit, jak to celé dopadne.