Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Detaily svatby Bohuše Matuše a jeho Lucinky: Co všechno se dělo?

Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Zdroj: Profimedia.cz
Bohuš Matuš s manželkou Lucií

Bohuš Matuš si řekl se svojí o 30 let mladší Lucinkou sladké ano. Před lety by to do něj nikdo neřekl. Veřejnost si vždycky myslela, že zpěvák zůstane starým mládencem. Setkání s Lucií mu ale změnilo život.

Bylo to pro něj takřka osudové. Sice se potkali, když jí bylo pouhých patnáct let, ale už tehdy věděl, že se jedná o tu pravou. Před rokem mu porodila dceru Natálii a teď Matuš pojal Lucii za manželku.

„Rád bych si Lucinku vzal, až jí bude v květnu osmnáct let. My jsme to v rodině měli taky tak, když se maminka a tatínek brali, že ji museli zplnoletit. Já jsem to tak ale nechtěl, proto čekám na květen, kdy si Lucinku chci vzít,“ svěřil se před svatbou Matuš Expresu.

„Termín nemáme, ale přemýšlíme, že bychom to udělali v den jejích narozenin. Uvažovali jsme o tom, že bychom to udělali v zábavním centru Krtkův svět,“ dodal dříve. Ten den konečně nastal.

Se svobodou se Matuš loučil poctivě

Svobodu si užíval a loučil se s ní opravdu poctivě. „Se svobodou se loučím už měsíc, musím ale přiznat, že jsem nervózní. Vše by ale mělo být připravené i pro dešťovou variantu, tak snad nás nic nepřekvapí,“ tvrdil výše uvedenému zdroji Matuš.

„Mám připravený krásný oblek, který jsem dostal od Janise Sidovského. Jenom musím poprosit Lucinčinu maminku, aby mi ho vyžehlila,“ vysvětlil zpěvák, který má s Lucinčinou maminkou evidentně vřelý vztah.

S Lucinčinou maminkou má skvělý vztah

Janis Sidovský s Pavlem Vítkem sice na obřad nedorazili, ale dostavili se další z řad přátel. „Na obřadu budou Oldřich Lichtenberg a doktor František Janeček, který mi jde i za svědka. Lucii svatbu odsvědčí kamarádka Monika Sommerová,“ prozradil před vstupem do manželství Matuš.

„Pak raut a velká oslava, v rámci níž se oslaví i Lucčiny narozeniny, tam by měli dorazit Marian Vojtko, Daniel Hůlka, Kateřina Brožová, Václav Hybš a další přátelé, moc se těším,“ doplnil Matuš, který konečně udělal z Lucinky vdanou ženu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU